Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

3 razy TAK dla mieszkania w Ząbkach

Zamieszkaj w Ząbkach ze swoją rodziną

Szukasz miasta, w którym będzie żyło się dobrze Tobie i Twojej rodzinie? Ząbki bez wątpienia są świetnym wyborem. A oto trzy dowody, które z pewnością Cię przekonają.

 

  1. Doskonała lokalizacja – położenie w pobliżu Warszawy sprawia, że mieszkańcy Ząbek mogą poczuć powiew stolicy, jednocześnie unikając wielkomiejskiego hałasu i pędu. Takie położenie miasta można wykorzystać na wiele sposobów. Gdy poszukujesz określonych usług czy towarów, zasoby stolicy z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. Jeśli szukasz pracy w dużej korporacji lub chcesz podjąć naukę w renomowanej szkole lub na którejś z warszawskich uczelni – nic nie stoi na przeszkodzie, bo komunikacja między tymi dwoma miastami jest bardzo rozwinięta. Przy tym możesz cieszyć się mieszkaniem w stosunkowo niewielkiej miejscowości, w której panuje kameralny klimat i wysoki poziom bezpieczeństwa. Czy to nie jest definicja miejsca idealnego?

  2. Wysoki poziom rozwoju miasta – świadczy o tym chociażby różnorodność usług, towarów, miejsc rozrywki. Ale świadczą o tym też liczby. Analizując statystyki, bez problemów można dojść do wniosku, że mieszkańcy Ząbek są niezwykle przedsiębiorczy. Około 3000 tysięcy podmiotów gospodarczych, jeden z najniższych w Polsce poziomów bezrobocia... A miasto wciąż się rozwija i prze do przodu.

  3. Dostępność atrakcyjnych nowych mieszkań w przystępnych cenach – inwestycji mieszkaniowych realizowanych w Ząbkach jest całe mnóstwo. Mieszkania dostępne w tym mieście są budowane według nowoczesnych projektów, dzięki czemu doskonale spełniają oczekiwania młodego pokolenia. Ceny także są bardzo atrakcyjne, zwłaszcza biorąc pod uwagę popularność tej lokalizacji oraz standard oferowanych lokali.

 

Wybierz mieszkanie w Ząbkach już dziś!

 

Decyzja o zamieszkaniu w tym mieście z pewnością będzie jedną z najtrafniejszych w Twoim życiu. Przekonaj się na własnej skórze, jak mieszka się w Ząbkach i pokochaj to miasto za wszystkie jego zalety!

 

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.