Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Deweloper i mieszkania w Ząbkach

Przeprowadzka w planach? Chcesz zamieszkać razem z całą rodziną w mieszkaniu, które spełni wszystkie wasze potrzeby? Szukasz odpowiedniego mieszkania, ale oferty rynku wtórnego nie są zadowalające? Głowa do góry! Nie będziesz musiał się tym więcej przejmować, bo chcemy zaoferować Ci pomoc deweloperską, która jest dostępna niedaleko Warszawy, a dokładniej jest to miasto, które nosi nazwę Ząbki. To właśnie u nas będziesz miał możliwość kupić wymarzone mieszkanie. Wystarczy tylko, że rozejrzysz się po naszym rynku deweloperskim. Możesz być pewien, że każda złotówka

Deweloperzy na rynku mieszkaniowym jaką włożysz w mieszkanie od nas, jest gwarancją komfortu.

 

Ząbki, dlaczego właśnie tutaj?

 

To nieduże miasto kryje w sobie ogrom zalet. Największym udogodnieniem jest idealne położenie i niedaleka droga do stolicy Polski. Nie można też narzekać na połączenia z Warszawą, gdyż są one bardzo dobre. Taka lokalizacja pozwala mieszkać spokojnie i daje także możliwość pracy i rozwoju w samej Warszawie. Mieszkając w Ząbkach dasz sobie szansę na chwilę wytchnienia i spokoju, gdyż to miasto jest dalekie od wszelkiego tłoku i hałasu. Nabierzesz więcej chęci do wychodzenia z domu i będziesz mógł podziwiać piękno tej spokojnej okolicy. Deweloperzy w Ząbkach mogą zaoferować Ci mieszkania różnego rodzaju. To Ty wybierasz, jakich rozmiarów będzie Twój azyl i gdzie będzie się znajdował.

 

Co zyskasz, jeśli kupisz mieszkanie w Ząbkach?

 

Kupując mieszkanie w Ząbkach będziesz dokładnie poinformowany o oddaniu lokalu do użytku. Zakup u dewelopera daje także możliwość na zysk, gdyż cena jest ustalana już na początku budowy i można ją negocjować. Kolejną zaletą jest to, iż sam ustalasz, jak będzie wyglądało wnętrze Twojego mieszkania, bo dostaniesz je w nienaruszonym stanie. Sam wybierasz kolory podłóg i ścian… decydujesz także o dekoracjach. Mieszkanie kupione u dewelopera staje się automatycznie Twoją własnością. Zapraszamy do Ząbek!

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.