Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Deweloper ze wszystkim Ci pomoże

najlepsze mieszkania w Ząbkach

Kilkakrotnie próbowałeś już odnaleźć mieszkanie idealne, nie mniej jednak w gruncie rzeczy nie potrafisz sprecyzować czego właściwie szukasz? Odłóż zmartwienia na boczny tor, nasz Deweloper ze wszystkim Ci pomoże oraz starannie przedstawi nowe mieszkania w Ząbkach. Myślisz, iż mieszkanie pod Warszawą nie jest dobrym rozwiązaniem? Rozwiejemy Twoje wątpliwości. Dzięki doskonałym połączeniom komunikacyjnym bez trudu dotrzesz do pracy, czy też szkoły znajdującej się w stolicy.


Duże czy małe? Mieszkanie w Ząbkach dla każdego


Lokale do zamieszkania znajdujące się w Ząbkach projektowaliśmy z myślą zarówno o rodzinach z dziećmi jak i par bezdzietnych. Uwielbiasz antresole? Doskonale! Deweloper w Ząbkach ukaże Ci mieszkania znajdujące się na ostatnim piętrze. Lokale zostały upiększone także przez loggie, balkony i tarasy. W każdej klatce schodowej umieściliśmy windę, dzięki której poruszenie się chociażby do garażu stanie się niezwykle proste. Projektowaliśmy budynki w taki sposób, aby wpadała do niego odpowiednia ilość promieni słonecznych.


Na co możesz liczyć?


Rodziny z dziećmi z pewnością odnajdą kolejne atutu zamieszkania w Ząbkach. Na terenie osiedla powstał piękny plac zabaw, a nieopodal – przedszkole. Mieszkania od Dewelopera w Ząbkach spełniają kryteria „Mieszkanie dla Młodych.”Istnieje także możliwość samodzielnej aranżacji wnętrz. Samo możesz zdecydować, ile chcesz mieć pokoi. Kuchnia może być w aneksie bądź w wersji samodzielnej.

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.