Nowe mieszkania

Miejsce parkingowe
w Budynku nr 1
za 1 230,00 zł

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Dlaczego nowe mieszkanie w Ząbkach to świetna inwestycja?

mieszkania w Ząbkach

Jeżeli szukasz mieszkania pod Warszawą, to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. W trakcie 1500 znaków, przedstawimy Ci 3 powody, dzięki którym nie oprzesz się inwestycji w mieszkanie w Ząbkach. Startujemy!


1). 20 minut do Patelni


Nie chcesz stać w korkach przemieszczając się z jednego krańca Warszawy na drugi? Znacznie szybciej dostaniesz się z Ząbek do centrum stolicy. Dogodna lokalizacja sprawi, że w niecałe pół godziny znajdziesz się na placu w centrum miasta. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które wraz z przeprowadzką do Ząbek nie chcą zmieniać miejsca pracy.


2). Rozmiar ma znaczenie


...a ściślej mówiąc metraż. Swoje cztery kąty znajdzie u nas każdy i to dosłownie. Bez względu na to, czy posiadasz czwórkę dzieci a nawet żonę, lub jesteś wesołym singlem, z pewnością trafisz na idealne mieszkanie. Zarówno 84- metrowe apartamenty jak i  30- metrowe kawalerki czekają na swoich właścicieli. A może właśnie czekają na Ciebie?


3.) Zyskaj odrobinę finezji i polotu w tym mieście


A to za sprawą doskonale wykończonych mieszkań. Dzięki przestronnym loggiom uczynisz codzienne picie kawy wielkim świętem, a obiady z pewnością będą smaczniejsze na wygodnych balkonach. Masz dzieci? Gratulujemy! To właśnie z myślą o nich powstały bezpieczne i kolorowe place zabaw. Twoje pociechy znajdą w nich świetne miejsce na kreatywną zabawę, podczas gdy Ty będziesz mógł oddać się w pełni swoim zajęciom.

Jeżeli chcesz na własne oczy przekonać się, że mieszkanie w Ząbkach, to oferta dla Ciebie umów się na spotkanie. Z bliska zobaczysz jak nasi kreatywni architekci zaaranżowali przestrzeń poszczególnych mieszkań. Jeżeli udało się nam przekonać Cię do odwiedzin w naszych (nie)skromnych ząbkowskich progach, to doskonale! W takim razie czekamy na Ciebie.

k
podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.