Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Dlaczego warto wybrać mieszkanie w Wołominie?

Nowoczesne mieszkanie z dala od zgiełku stolicy, w spokojnej i jednocześnie atrakcyjnej pod każdym względem lokalizacji... Takie miejsce może wydawać się mrzonką młodego, niedoświadczonego człowieka, a jednak naprawdę istnieje – w Wołominie nie brakuje takich lokali! Już samo to bez wątpienia jest niezwykle kuszącą perspektywą i rzeczowymi argumentami, aby zapoznać się z ofertą naszego dewelopera i zwyczajnie w tej miejscowości zamieszkać. Poniższy artykuł całkowicie rozwieje Wasze wątpliwości!

Atrakcyjne i tanie mieszkania – Wołomin

Mieszkania w Wołominie – jak wspominaliśmy wcześniej – znajdują się w doskonałej lokalizacji. W okolicy nie brakuje licznych ścieżek rowerowych oraz zielonych terenów idealnych do rodzinnych spacerów. W pobliżu znajdują się również szkoły i przedszkola, a także centra handlowe, punkty usługowe i supermarkety (m.in. Galeria Wołomin, Biedronka). Lokale przy ulicy Asnyka są również doskonale skomunikowane – bliskość przystanków autobusowych gwarantuje łatwe i szybkie dostanie się do Warszawy.

Zaletą mieszkań w Wołominie jest również ich cena oraz standard. Architektura budynków utrzymana jest w nowoczesnym duchu, bloki posiadają garaże podziemne oraz komórki lokatorskie. Rozmieszczenie pomieszczeń w mieszkaniach jest przemyślane i przystosowane do współczesnego życia w pośpiechu. To miejsce po prostu idealne dla młodych małżeństw i osób rozpoczynających dorosłe życie!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego dewelopera i przejrzenia dostępnych mieszkań w Wołominie. Za sprawą naszej strony możesz znaleźć lokal idealny dla siebie – zarówno pod względem piętra, jak i ilości pokoi oraz ich ustawienia.

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.