Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Dom pełen wspomnień w Legionowie

najlepsze mieszkania w Legionowie

Nowy Rok zwykle motywuje nas do realizacji postanowień oraz do wprowadzenia zmian. Może właśnie teraz warto pomyśleć o zakupie pięknego przestronnego mieszkania w Legionowie? Jesteśmy przekonani, iż po zapoznaniu się z naszą ofertą zdecydujesz się na kontakt z naszym deweloperem. Wieloletnie doświadczenie pozwala na tworzenie mieszkań zgodnych z oczekiwaniami klientów, zachowując wszelkie normy budowlane. Nasze budynki wykonujemy z materiałów posiadających atesty techniczne.

 

 

Dlaczego warto zamieszkać w Legionowie?

 

Idealne połączenia komunikacyjne ułatwią Wam codzienne poruszanie się do pracy, czy też szkoły w Warszawie. Z myślą o najmłodszych obok naszych budynków utworzyliśmy przestronne place zabaw, a także na terenie osiedla powstaje przedszkole. Chcąc zapewnić pełne bezpieczeństwo oraz wygodę w budynkach na poziomie -1, a także parteru powstaną garaże podziemne.

 

 

Nie czekaj, Twoje mieszkanie w Legionowie czeka!

Tanie lokale mieszkalne w Legionowie czekają właśnie na Ciebie! Już dziś umów się na spotkanie z naszym przedstawicielem. Istnieje możliwość samodzielnej aranżacji wnętrz. Sam podejmujesz decyzję ile chcesz mieć pokoi oraz jak ma być zaprojektowana kuchnia, czy ma być oddzielna, czy też w aneksie. Zatem spełnij swoje marzenia wraz z początkiem Nowego Roku.

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.