Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Doświadczony deweloper w Ząbkach

mieszkania w Ząbkach

Faktem jest, że zakup mieszkania od dewelopera jest sprawą łatwiejszą i wygodniejszą. Do takie rozwiązania zachęca nas także niższa cena oraz mniejsza ilość czasu na dopełnienie wszelkich formalności. Jednak oprócz tych atutów, istnieje jeszcze jedna przyczyna wybierania oferty deweloperskiej. Otóż, decydując się na mieszkanie od dewelopera na przykład w Ząbkach, nie tracimy czasu na dojazdy na teren budowy, pilnowania fachowców, załatwiania wszelkich pozwoleń  czy zakup niezbędnych materiałów budowlanych.


Lokalizacja rzecz ważna


Poza samą nieruchomością, dla inwestorów istotna jest również dobra komunikacja publiczna, a także pobliskie tereny rekreacyjne. Mieszkając w bloku, mamy potrzebę czuć się jak w domu, a w tym z pewnością pomóc nam może bliskie sąsiedztwo na przykład lasów. Warto tu wspomnieć, że mieszkania jakie oferuje deweloper w Ząbkach są usytuowane w dogodnym położeniu. Bardzo dobre połączenie z centrum Warszawy ułatwia drogę do pracy czy uczelni w Warszawie.


Mieszkanie w Ząbkach prosto od dewelopera


Przekonaj się sam, że nasze mieszkania to trafna inwestycja. Działamy na rynku od lat, dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie już wielu Polaków. Szukasz swoich własnych czterech kątów za dobrą cenę? Lokalizacja jest dla Ciebie ważną kwestią? Zatem sprawdź nas! U nas znajdziesz zarówno duże jak i mniejsze mieszkania, gdyż rozmiar nie ma dla nas znaczenia. Nie zwlekaj i umów się na wizytę. Zapraszamy.

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.