Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Funkcjonalność w Legionowie

najlepsze mieszkania w Legionowie

Chcesz połączyć luksus z funkcjonalnością? Nie masz zbyt wiele czasu na poszukiwanie pięknego, a zarazem taniego mieszkania? W takim razie zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w Legionowie. Nawet jeśli pracujesz bądź studiujesz w Warszawie, dojazd nie stanowi przeszkody w zamieszkaniu

 

 

Zalety naszych mieszkań w Legionowie

 
 

 

Nasze nieruchomości mają mnóstwo zalet. Ich funkcjonalność, rozkład mieszkania, nowoczesność oraz praktyczność zdobędzie sympatię nawet u osób bardzo wymagających. Tworzyliśmy budynki z myślą o każdym detalu. W trosce o wygodę umieściliśmy we wnętrzu bloków windę, dzięki której można zjechać aż do garażu. Z myślą o pociechach utworzyliśmy piękny plac zabaw, a nieopodal osiedla występuje przedszkole. Architekturę mieszkań urozmaicają tarasy, balkony oraz loggie. Szybkie i sprawne połączenie ze stolicą umożliwia nowo otwarty Most Północny. Kierowcy na tym odcinku mogą także poruszać się trzema pasami w obydwu kierunkach. Tuż obok osiedla znajduje się przystanek autobusowy oraz Szybka Kolej Miejska SKM, dzięki której z łatwością dostaniesz się do wyznaczonego miejsca. Istnieje także możliwość samodzielnej aranżacji wnętrz. Sam zdecydujesz ile chcesz mieć pokoi oraz w jaki sposób ma być usytuowana kuchnia. Zaufaj naszemu doświadczeniu. Mieszkania znajdujące się w Legionowie to wybór doskonały.

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.