Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Gdzie kupić tanie mieszkanie? Ząbki czy Warszawa?

zamieszkaj w Ząbkach

Dla osób, które mają w perspektywie zakup mieszkania bardzo ważne jest, żeby to było tanie mieszkanie. Ząbki jak i Warszawa dysponują bogatymi ofertami mieszkań deweloperskich – w którym z tych miast zakup w tym obszarze jest bardziej opłacalny? O tym piszemy poniżej.

 

Tanie mieszkanie – Ząbki? A może Warszawa?

 
 

Czy wiesz, że... średnia cena za metr kwadratowy mieszkania w Warszawie to ok. 7,3 tysięcy złotych? Koszt zakupu kawalerki potrafi przekroczyć nawet cztery miliony złotych, a w ostatnim roku jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 38 metrów kwadratowych zlokalizowane przy ul. Foksal znalazło nabywcę za, bagatela 1,6 miliona złotych! To ceny poza zasięgiem dla zwykłego Kowalskiego, dlatego o zakupie mieszkania od dewelopera w stolicy większość ludzi może zapomnieć.

 

 

Jednak nieco inaczej sytuacja się ma w okolicach Warszawy – np. Mieszkanie w Ząbkach można kupić za przystępną cenę, o czym przekonać możesz się zapoznając się między innymi z naszą ofertą. Co więcej, Ząbki są zlokalizowane w atrakcyjnej, pod kątem infrastruktury komunikacyjnej, lokalizacji. Bez problemu i bardzo szybko dostaniesz się stąd do Warszawy: to zaledwie 20 minut spędzone w trasie! Wielu mieszkańców Warszawy więcej czasu spędza na co dzień w korkach. To, w czym Ząbki przewyższają stolicę oprócz tanich mieszkań, to również spokojna, niezatłoczona okolica, gdzie możesz odpocząć po powrocie z pracy.

 

Czy potrzebujesz jeszcze jakichś argumentów, by zdecydować się na zakup taniego mieszkania w Ząbkach? Skontaktuj się z nami – dostarczymy Ci ich :)

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.