Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Idealne mieszkanie? Legionowo!

najlepsze mieszkania w Legionowie

Poszukujesz mieszkania dla swojej rodziny, zależy Ci na dogodnej lokalizacji do pracy oraz szkoły? W takim razie oferta naszych mieszkań w Legionowie jest stworzona właśnie dla Ciebie! Nasze mieszkania są przestronne, ale i funkcjonalne. Tworzone zostały przez prawdziwych mistrzów architektury z myślą o codziennej wygodzie naszych klientów. Dodatkowym atutem jest garaż podziemny usytuowany na poziomie -1 od parteru.

 

 

Mieszkania dla najmłodszych

 

Kolejnym walorem zamieszkania w Legionowie jest plac zabaw dla pociech. Jesteśmy przekonani, iż obiekt z pewnością spodoba się także dla rodziców. W okolicy osiedla powstało także przedszkole. Pięknym dodatkiem do naszych mieszkań są przestronne loggie, balkony oraz tarasy. Dogodnym środkiem komunikacji publicznej jest również Szybka Kolej Miejska SKM, której stacja znajduje się w pobliżu naszej inwestycji. 

 

 

Nasze mieszkania, Twoje spełnione oczekiwania

 

Jesteśmy przekonani, iż nasze mieszkania spełnią Twoje oczekiwania. Kolejnym atutem tanich mieszkań w Legionowie jest możliwość samodzielnej aranżacji wnętrz, sam musisz zdecydować, ile chcesz mieć pokoi oraz jaka ma być kuchnia. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty mieszkań. Jeśli skorzystasz z naszej wyszukiwarki wybierzesz miejscowość, piętro i ilość pokoi. Możesz też zobaczyć dokładny układ mieszkań na załączonym do niego planie. Po wybraniu mieszkania idealnego, dokonaj rezerwacji.

 

 

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.