Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Idealne mieszkanie? Legionowo zaprasza!

Idealne mieszkanie od dewelopera w Ząbkach

Każda rodzina zasługuje na własne mieszkanie w godnych warunkach. Nasza firma chce właśnie takie warunki udostępnić każdej polskiej rodzinie, dlatego stworzyliśmy piękne mieszkania w Legionowie. Komfort, piękno a przy tym korzystna cena, to powody, dla których można się zauroczyć naszymi lokalami.

 

Wolnoć Tomku w swoim domku

 

Dlaczego mieszkania w Legionowie są tak atrakcyjne? Pomimo, iż nie są to dostojne hacjendy o 300 m², to lokale oferowane przez nas posiadają ogrom plusów, których pozazdrościć może im niejedna willa. Przede wszystkim ich cechą charakterystyczną jest logiczny układ wnętrza, dostosowany do codziennego użytku. Tu komfort idzie w parze z funkcjonalnością. Właściciele mieszkań nie muszą martwić się o bezpieczeństwo swoich pociech, gdyż do ich dyspozycji powstał bezpieczny i przyjazny plac zabaw. Co więcej, na osiedlu znajduje się także przedszkole, do którego każde dziecko będzie chętnie uczęszczało.

 

Piękno tkwi w szczegółach

 

Mieszkanie Legionowo odznacza się nie tylko funkcjonalnością, ale także estetyką. Wybór mieszań jest duży, gdyż  metraż dostępnych mieszkań wynosi od 39 do 84  m², dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Lokale dostępne dla nowych Klientów wyposażone są w funkcjonalne loggie, zachwycające balkony oraz wygodne tarasy. Każdy więc znajdzie coś dla siebie.

 

Mieszkanie Legionowo- mieszkanie idealne

 

Jeżeli i Ty szukasz mieszkania dla siebie, zdecyduj się na nasze mieszkanie. Legionowo to doskonała lokalizacja nie tylko przez walory estetyczne, ale również dzięki szybkiemu połączeniu ze stolicą. Tu masz wszystko czego potrzebujesz – piękne mieszkanie, bezpieczeństwo oraz funkcjonalność.

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.