Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Inspiracje aranżacyjne 2017- Legionowo

Domowe trendy

Każdy kolejny rok to nowe inspiracje na aranżację wnętrz, nowe trendy, preferencje. Tak jak w 2016 dominowały odcienie różu oraz błękitu, najprawdopodobniej z powszechnej potrzeby poczucia relaksu, tak również 2017 stał się impulsem do zmian i zaspokajania nowych oczekiwań.

W tym roku stawiamy na prostotę oraz powrót do natury w jeszcze większym stopniu niż dotychczas. Ludzie stają się coraz bardziej świadomi swoich wyborów i przykładają do nich wyjątkową uwagę. Coraz częściej chcemy wiedzieć więcej o otaczających nas przedmiotach, ich jakości, pochodzeniu. Pragniemy aby nie były to przypadkowo wybrane przedmioty, lecz aby miały znaczenie czy to sentymentalne, czy po prostu funkcjonalne.

Kolory żywcem wyjęte z lasu, otoczenie spokojnym odcieniem zieleni połączone z drewnianymi elementami to właśnie to, czego nam potrzeba. Ma to symbolizować spokojny spacer wśród natury. Dzięki tego typu aranżacji jesteśmy w stanie dużo łatwiej odetchnąć po długim, ciężkim dniu w pracy. Ten nieoceniony komfort wyjątkowo dobrze wpływa na nasze samopoczucie.

Nowe mieszkania- Legionowo

Pamiętajmy jednak, że inspirując się warto mimo wszystko szukać, łączyć i tworzyć na własną rękę. Dopiero wtedy jesteśmy w stanie poczuć się jak u siebie. Stwórz swoje wymarzone mieszkanie w Legionowie. Nowe mieszkanie to idealna przestrzeń do zagospodarowania w całości według indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą nowych mieszkań w Legionowie.

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.