Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Jak wybrać mieszkanie idealne?

inwestycja w mieszkanie w Legionowie

Zakup mieszkania to jedna z poważniejszych decyzji jaką podejmujemy w swym życiu. Wybieramy bowiem miejsce, w którym przez najbliższych kilka lat będziemy spędzać czas wraz ze swoja rodziną. Warto pamiętać o kilku ważnych aspektach, aby w późniejszym czasie, swych wyborów nie żałować.

 

 

Lokalizacja

 

To jeden z podstawowych czynników, które rozpatrujemy przed zakupem mieszkania. Tanie mieszkania w Legionowie łączą ze sobą wszystko to co najlepsze. Dzięki dogodnemu połączeniu ze stolicą, dojazd do pracy, szkoły, czy też uczelni stanie się prawdziwą przyjemnością. Wszystko za sprawą otwartego Mostu Grota- Roweckiego, Kierowcy mogą swobodnie korzystać z trzech pasów ruchu. Blisko osiedla nowych mieszkań w Legionowie znajduje się także SKM, czyli Szybka Kolej Miejska.

 

 

Rozkład mieszkania

 

Także ma ogromne znaczenie. Musimy się dobrze zastanowić ile chcemy mieć pokoi oraz jak ma być usytuowana kuchnia. W naszych mieszkaniach w Legionowie istnieje możliwość samodzielnej aranżacji wnętrz.

 

 

By stała się jasność

 

Zwykle chcemy, aby nasze gniazdko było przytulne, funkcjonalne, ale także świetliste. Decydując się na zakup jednej z naszych nieruchomości zapewniasz sobie jasne wnętrza.

 

Wygoda

 

Z myślą o codziennej wygodzie mieszkańców wokół osiedla powstały garaże podziemne na poziomie -1 oraz parteru. Waszym maluchom spodoba się z pewnością plac zabaw usytuowany na terenie osiedla oraz przedszkole. Architekturę mieszkań wzbogacają loggie, balkony oraz tarasy.

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.