Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Komfortowe i niedrogie mieszkanie? Tylko w Leginowie

najlepsze mieszkania w Legionowie

Wielu Polaków stoi  przed wyborem zakupu mieszkania w Warszawie bądź w innym mieście znajdującym się nieopodal stolicy. Czym kierować się przy zakupie mieszkania? Jakie koszty są z tym związane? Czy warto rezygnować z życia w Warszawie na rzecz własnego M choćby w Legionowie? Odpowiedź znajdziesz w dzisiejszym artykule.


Lokalizacja to podstawaMiejsce, w którym chcemy zapewnić sobie bezpieczny azyl, powinno być oczywiście komfortowe, funkcjonalne i estetyczne. Wszystko to wydaje się być związane z dużymi kosztami, a nie jest to prawdą. Cena mieszkań zależy w dużej mierze od lokalizacji, a jak wiadomo duże mieszkanie w Warszawie wiąże się z dużą ceną. Jednak w Legionowie za metraż oferowany taki sam, jak w stolicy, zapłacisz zdecydowanie mniej. Co jeszcze wpływa na atrakcyjność mieszkań zlokalizowanych w Legionowie? Cisza, spokój, kontakt z naturą – to wszystko możesz mieć na wyciągnięcie ręki. Przerażają Cię dojazdy do centrum Warszawy? Nie chcesz spędzić wielu godzin w korkach? Zatem musisz wiedzieć, że nieopodal naszej inwestycji znajduje się szybka kolej miejska, a połączenie usprawnia także otwarty Most Północny.Nie czekaj i zainwestuj w nieruchomość w LegionowieNasi projektanci dołożyli wszelkich starań puszczając wodze wyobraźni podczas aranżacji mieszkań. Oryginalność i funkcjonalność pomieszczeń doskonale współgra z estetyką. Przekonaj się sam, że mieszkania dostępne w Legionowie doskonale sprawdzą się jako miejsce dla całej rodziny na wiele lat. Chcesz poznać szczegóły inwestycji? Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszelkie pytania.

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.