Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Kryteria wyboru nowego mieszkania

Nowe mieszkanie - jak dokonać dobrego wyboru?

O atrakcyjności mieszkań decyduje bardzo wiele cech. Część kryteriów zmienia się wraz z upływem czasu – mowa np. o standardzie budynku, który w dzisiejszych czasach ma dla nabywców dużo większe znaczenie, ponieważ intensywnie zmieniają się trendy dotyczące budownictwa mieszkaniowego i pojawiają się coraz bardziej nowoczesne projekty. Inna część kryteriów jest jednak niezmienna – cena, lokalizacja oraz powierzchnia mieszkania i jego układ od zawsze były ważne dla kupujących.

 

Lokalizacja, czyli mieszkaj tam, gdzie Ci wygodnie

 

Pierwszym pytaniem, na które odpowiada sobie inwestor, jest: "gdzie chciałbym mieszkać?". Zawężony w ten sposób obszar poszukiwań znacznie ułatwia znalezienie trafnej oferty. Do najchętniej wybieranych lokalizacji należą oczywiście duże miasta, choć raczej ich obrzeża i "sypialnie" niż centrum. Coraz częściej kupowane są także mieszkania w mniejszych miejscowościach należących do aglomeracji – takich jak Ząbki czy Legionowo, miasta świetnie skomunikowane z Warszawą, a mimo to znacznie spokojniejsze. Lokale w takiej lokalizacji są też zwykle znacznie tańsze – można zatem kupić je za mniejszą kwotę lub pozwolić sobie na lepszy standard czy większą powierzchnię.

 

Układ mieszkania – komfort i estetyka

 

Drugie ważne i niezmienne kryterium to powierzchnia mieszkania oraz jego układ – ilość i rozłożenie pomieszczeń, obecność balkonu, kierunek, na który wychodzą okna. Kupujący zwykle mają swoją wizję mieszkania, które zaspokoi ich potrzeby praktyczne oraz estetyczne. Poszukując mieszkania 3-pokojowego z aneksem kuchennym i tarasem nie zadowolą się przecież kawalerką bez balkonu. Biorąc pod uwagę to kryterium, po raz kolejny zawężają sobie obszar poszukiwań i coraz bardziej zbliżają się do rozwiązania idealnego.

 

Ząbki, Legionowo – poznaj ofertę nowych mieszkań!

 

Jeśli interesuje Cię, jakie mieszkania oferowane są w podwarszawskich miejscowościach takich jak Ząbki czy Legionowo, zapoznaj się z naszą ofertą zawierającą lokale o różnorodnych parametrach. Być może jest wśród nich właśnie ten, którego szukasz?

 

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.