Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Legionowo - mieszkanie dla każdego

zamieszkaj w Legionowie

Czy jest gdzieś miejsce, w którym znaleźć można spokój, ciszę i sielskość, jednocześnie nie tracąc kontaktu z cywilizacją? Owszem! Takie miejsce znajdziesz tu, w mieście Legionowo. Mieszkanie w tej miejscowości, to spełnienie marzeń wielu osób. Dlaczego warto zamieszkać właśnie tu? Powodem jest nie tylko bliska odległość i doskonałe połączenie ze stolicą. Na korzyść tej lokalizacji wpływa także fakt, że właśnie tu możesz liczyć na idealne mieszkanie zaprojektowane i wykonane przez najlepszych fachowców.

 

 

Dla rodziny i dla singli

 

Oferujemy Państwu mieszkania o różnych metrażach. Rodziny z dziećmi spokojnie znajdą swoje miejsce w mieszkaniu o powierzchni nawet 84 m². Natomiast dla singli lub par bezdzietnych przygotowaliśmy mniejsze mieszkania, zaczynające się od 39 m². Dzięki takiej elastyczności pomieszczeń, każdy znajdzie swoje własne i idealne „M”.

 

 

Tu, gdzie elegancja łączy się z funkcjonalnością

 

Właściciele mieszkań chcą nie tylko mieszkać w pięknym domu, ale również praktycznym. Właśnie tymi cechami odznaczają się nasze lokale w mieście Legionowo. Mieszkanie, które oddajemy do użytku urozmaicone jest przez wygodne loggie, przestronne balkony, a także piękne tarasy. Co więcej, zieleń otaczająca osiedle kusi do wyjścia na zewnątrz. W związku z tym na świeżym powietrzu czeka zachwycający i bezpieczny plac zabaw dla Twoich dzieci. Czegoż chcieć więcej w mieście Legionowo? Mieszkanie tu stanie się Twoim azylem i miejscem, gdzie troski i stres zostają daleko w tyle. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami już dziś i umów się na zwiedzanie naszych mieszkań. Zapraszamy!

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.