Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Legionowo: mniejsze czy większe mieszkanie?

Stoisz przed wyborem mieszkania? Nie wiesz czy myśleć przyszłościowo lub obecną chwilą? Niewątpliwie większy metraż mieszkania będzie znacznie bardziej odpowiedni dla osoby posiadającej bądź dopiero planującej założenie rodziny. Chociaż w tym drugim przypadku można myśleć również stanem obecnym i zdecydować się na mniejsze mieszkanie. Wiele zależy od indywidualnym potrzeb i oczekiwań. Najważniejsze mimo wszystko jest to, żebyśmy we własnym mieszkaniu czuli się w pełni swobodnie.

Badania dowodzą, że coraz częściej decydujemy się na zakup mieszkania o raczej mniejszym metrażu. Dlaczego? Zjawisko to można łatwo wyjaśnić: ceny za metr kwadratowy są zbyt wysokie, aby większość kupujących mogła sobie pozwolić na zakup wielopokojowego, nowego mieszkania. Mimo to chęć zakupu mieszkania ogólnie mówiąc wciąż jest wysoka, w związku z tym kupujący decydują się właśnie na mniejszy metraż.

 

Legionowo- mieszkania w przystępnych cenach

Niezależnie od tego czy finalnie zdecydujesz się na duże bądź mniejsze metrowo mieszkanie, cena naszego dewelopera będzie zawsze przystępna. Legionowo to jedno z miejsc, które oferuje bardzo szeroki wybór mieszkań o zróżnicowanym metrażu oraz układzie. Budynki szczycą się wysokim standardem, a okolica jest odpowiednia zarówno dla młodych, jak też starszych mieszkańców. Z jednej strony ciche otoczenia, a z drugiej niewielkie odległości do wszelkich dóbr miejskich. Z pewnością każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą mieszkań w Legionowie.

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.