Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Legionowo: świeżo upieczone mieszkanie

Wiele osób stojących przed zakupem własnych czterech kątów zastanawia się: mieszkanie z rynku pierwotnego czy może wtórnego? Oczywiście obydwie opcje posiadają zarówno wady, jak i zalety. Niemniej jednak finalnie najczęstszą decyzją jest mieszkanie z pierwszej ręki. Jaki jest powód tego wyboru? Dlaczego to właśnie nowe mieszkania cieszą się większą popularnością? Przedstawiamy parę czynników, które najbardziej przekonują przyszłych mieszkańców do podjęcia takiej decyzji.

1. Swoboda w aranżacji wnętrza według własnych upodobań to wyjątkowy komfort. Dzięki temu jesteśmy w stanie poczuć się w pełni jak u siebie. W przypadku mieszkań z drugiej ręki, nie zawsze jest to możliwe chociażby ze względu na różnego rodzaju elementy stałe, które trudno usunąć z mieszkania.


2. Jako pierwszy właściciel mieszkania czujemy pewnego typu prestiż, co może być czynnikiem decydującym podczas kupna. Co więcej, będąc pierwszymi nabywcami mamy pewność, że mieszkanie ma uregulowaną kwestię formalno-prawną.


3. Jeśli nadejdzie konieczność sprzedania mieszkania, te wciąż przez wiele lat będzie atrakcyjne dla potencjalnych nabywców. Ze względu na swoją krótką listę właścicieli, zdecydowanie łatwiej znajdziemy chętnych, niż byłoby to w przypadku mieszkania z rynku wtórnego.


4. Nowe, nowoczesne, przestronne, z dobrze zagospodarowaną przestrzenią wspólną. Takimi właśnie cechami mogą się poszczycić mieszkania z pierwszej ręki. Są to niewątpliwie same atuty, które zaspokoją każde oko będąc jednocześnie bardzo praktyczne. Z pewnością wpływa to bezpośrednio na dobre samopoczucie mieszkańców.

Nie ma już chyba najmniejszych wątpliwości, że mieszkanie z rynku pierwotnego jest strzałem w dziesiątkę. Zapewnia bowiem nie tylko komfort estetyczny, ale również psychiczny pozostawiając wiele swobody.  Inwestując w mieszkanie w Legionowie z pewnością inwestujesz w swój komfort pod każdym względem. Nie czekaj, zapoznaj się z naszą pełną ofertą mieszkań prosto od dewelopera.

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.