Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Mieszkania w Ząbkach bezpośrednio od dewelopera

najlepsze mieszkania w Legionowie

Ząbki to ciche i spokojne miasto obok Warszawy. Tu zapomnisz o hałasie, ciągłym biegu i szarych blokowiskach. Mieszkania oferowane przez nas doskonale sprawdzą się zarówno dla rodzin wielodzietnych, jak i dla singli. Szczególnym atutem owej lokalizacji jest otaczająca zewsząd zieleń. Bezpośredni kontakt z naturą z pewnością zyska uznanie wśród najmłodszych lokatorów. A skoro już o nich mowa, to warto wspomnieć o kolorowych i bezpiecznych placach zabaw, z których ucieszą się zarówno dzieci jak i ich rodzice. Jeżeli szukasz spokojnego miejsca do zamieszkania, a nie chcesz rezygnować z kariery czy nauki w stolicy,  zapoznaj się z naszą ofertą mieszkaniową. Lokale dostępne w Ząbkach bezpośrednio od dewelopera, to inwestycja na lata, która się opłaca.


Wolnoć Tomku w swoim domku


Dlaczego warto zdecydować się na kupno mieszkania od dewelopera? Odpowiedź jest prosta. Masz wpływ na wnętrze pomieszczenia w każdym detalu. Od Ciebie zależy rozkład mieszkania oraz ilość pokoi w nim się znajdujących. Preferujesz kuchnię oddzielną czy może aneks kuchenny? Każdy z tych szczegółów omawiasz z naszymi fachowcami, dzięki czemu zyskujesz mieszkanie, które w pełni sprosta Twoim oczekiwaniom.


Mieszkanie w Ząbkach czeka na Ciebie


Szukasz swojego miejsca na ziemi? Chcesz zapewnić swojej rodzinie bezpieczny dom? Wybierz zatem mieszkanie w Ząbkach bezpośrednio od dewelopera. Przekonaj się ile zalet ma taki zakup nieruchomości. Szukasz kawalerki czy dużego mieszkania? Nieważne, gdyż dysponujemy lokalami o różnych metrażach. Przekonaj się sam i umów się z nami na spotkanie. Zapraszamy do kontaktu.

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.