Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Mieszkania dla rodzin z dziećmi: Ząbki

Zakupując nowe mieszkanie, rodzice zawsze stawiają na pierwszym miejscu dobro swoich pociech. Szukają spokojnego osiedla z przyjaznym dla dziecka otoczeniem (np. placem zabawach) oraz dużym mieszkaniem, aby dziecko mogło mogło mieć swój własny kącik. Nowe mieszkania w Ząbkach spełniają wszelkie wymagania, jakie powinno spełniać lokum dla maluchów. Jeśli jesteś ciekawy, co konkretnie oferują – koniecznie przeczytaj poniższy artykuł!

Mieszkania Ząbki – przyjazne dzieciom

Nowe mieszkania w Ząbkach oferują między innymi dogodną lokalizację. Okolica jest bezpieczna, nieopodal znajdują się tereny zieleni, alejki idealne do spacerów i place zabaw. W pobliżu nie brakuje również placówek takich jak żłobek, przedszkole oraz rozmaite szkoły, a także licznych sklepów, w których wracając z pracy, spokojnie można zrobić zakupy. Nowe budynki gwarantują wygodny układ i metraż, dzięki czemu bez trudu zagwarantować można swojemu dziecku – lub dzieciom – własną przestrzeń do zabaw, odrabiania prac domowych oraz nauki.

Aspektem, który bez wątpienia zainteresuje rodziny z maluchami jest także cena mieszkań. W Ząbkach nowe mieszkania są nie tylko atrakcyjne pod względem standardu i lokalizacji, ale również ceny. Zachęcamy do zapoznania się z inwestycjami dewelopera w Ząbkach oraz skorzystania z naszej wyszukiwarki, w której wystarczy wybrać piętro, ilość pokoju i lokal z aneksem lub z oddzielną kuchnią, aby znaleźć mieszkanie idealne dla swojej rodziny.

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.