Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Mieszkania od dewelopera w Ząbkach

Idealne mieszkanie od dewelopera w Ząbkach

Poszukujesz mieszkania w Ząbkach, w którym będziesz mógł wieść spokojne życie ze swoją rodziną? Męczą Cię oferty z rynku wtórnego, które znacząco odbiegają od wcześniejszych ustaleń? Nie musisz już się martwić. Mieszkania znajdujące się w Ząbkach bezpośrednio kupisz od nas, czyli znanego na rynku mazowieckim dewelopera. Z nami masz pewność, że płacisz rozsądną cenę za metr kwadratowy mieszkania.

 
 

Dlaczego Ząbki?

 
 

Ząbki mają wiele zalet. Jest to miejscowość, która położona jest w niedalekiej odległości od stolicy Polski. To miasto ma bardzo dobre połączenie z Warszawą, dlatego też jest dobrą lokalizacją do mieszkania. W Warszawie wszędzie jest tłoczno, panuje wszechobecny hałas. W Ząbkach natomiast możesz odpocząć od tego harmideru i wyjść na spacer, ciesząc się piękną okolicą i ciekawymi widokami. Deweloper w  Ząbkach oferuje mieszkania o różnych wielkościach, usytuowanych w najpiękniejszych okolicach Ząbek.

 

 

Co zyskujesz kupując mieszkania od dewelopera w Ząbkach?

 
 

Przede wszystkim, znasz dokładny termin oddania do użytku lokalu, który chcesz kupić. Możesz zaplanować wydatki związane z mieszkaniem, dzięki czemu unikasz nieprzemyślanych i pochopnych decyzji. Dzięki zakupom od dewelopera możesz zyskać na cenie mieszkania. Jest ona ustalana na początku budowy i podlega negocjacjom, które najczęściej działają na korzyść klienta. Mieszkanie, które dostajesz nie ma pomalowanych ścian, ułożonych podłóg. Sam decydujesz o tym, w jaki sposób pomalujesz ściany oraz jaki kolor wybierzesz. Sam dekorujesz mieszkanie, dzięki czemu dobrze się w nim czujesz. Mieszkanie od dewelopera staje się Twoim mieszkaniem bez przejść, bez dużej liczby byłych lokatorów. Tutaj masz pewność, że w kątach nie kryją się bakterie i grzyby. Otrzymujesz czyste i świeże mieszkanie. Co z nim zrobisz i jak je zaaranżujesz zależy tylko od Twojej wyobraźni.

 

 

Takie lokale tylko w Ząbkach

 

Każdy z nas chce posiadać własne mieszkanie, w którym będzie mógł nareszcie czuć się samodzielny i odpowiedzialny. W zależności, z jakich powodów decydujesz się na kupno mieszkania, można dobrać jego wielkość oraz lokalizację. Pamiętaj, że jeżeli planujesz powiększyć rodzinę, w przyszłości, możesz wybrać już teraz większe i lepiej dostosowane do większej ilości osób mieszkanie.

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.