Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Mieszkania w Legionowie - dlaczego warto kupić?

sprawdź mieszkania w Legionowie

Legionowo to miasto położone w niedalekiej odległości od stolicy – wystarczy pół godziny, by dostać się stąd do Warszawy. Jest to główny argument, dla którego wiele osób decyduje się na zakup mieszkania w Legionowie właśnie. Pół godziny spędzone na dojazd do pracy jest nierzadko krótszym czasem niż ten, który nie jeden Warszawiak spędzić musi w korkach próbując dotrzeć do swojej firmy. Jednak nie jest to jedyny argument za osiedleniem się w Legionowie. Chcesz poznać kolejne? Czytaj dalej!

 

 

Miasto młodych

 

Statystyki pokazują, że Legionowo to miasto młodych. To nadaje miastu świeżej energii i owocuje różnego rodzaju atrakcjami oraz szerokim zapleczem kulturalno-gastronomicznym.

 

Dynamika rozwoju

 

Legionowo to jedno z szybciej rozwijających się miast na Mazowszu. Z każdym rokiem powstaje tu coraz więcej różnego rodzaju ośrodków kulturalnych, nowych dróg czy tanich mieszkań.

 

Bogata historia


Legionowo ma swoją historię, co więcej – historię ciekawą i bogatą. Nazwę swoją zaczerpnęło od Legionów Piłsudskiego, które zawiązały się tu w 1919 roku. Więcej historii tego miasta bez wątpienia poznasz decydując się na mieszkanie w Legionowie.

 

Infrastruktura sportowa

Legionowo posiada kilka liczących się na arenie ogólnopolskiej klubów sportowych, np. W taekwondo. Jeśli zatem jesteś zwolennikiem aktywności fizycznej, polubisz mieszkanie w Legionowie.

 

 

Tanie mieszkania od dewelopera

 

Legionowo to miasto, w którym powstają coraz to nowe inwestycje. Deweloperzy budują nowe mieszkania, których cena jest, w porównaniu do cen warszawskich, niezwykle atrakcyjna i przystępna dla przeciętnego Kowalskiego. Nie wierzysz? Przekonaj się sam, korzystając z naszej oferty.

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.