Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Mieszkania w Ząbkach - prosto od dewelopera!

Zakup mieszkania od dewelopera jest niezwykle atrakcyjną opcją. To rozwiązanie jest szczególnie atrakcyjnie dla młodych ludzi – zarówno tych, którzy zakładają rodziny lub wolą skupić się na karierze zawodowej. Nowe mieszkanie daje im wiele możliwości – m.in. mogą urządzić je od zera, według własnych indywidualnych potrzeb i zainteresowań. Ale są i inne powody, dla których warto zainwestować w mieszkania od dewelopera…

Zalety nowego mieszkania w Ząbkach

Nowe mieszkania w Ząbkach gwarantują atrakcyjne warunki – nowoczesne budownictwo, wygodne wykończenie i rozmieszczenie pomieszczeń. Znajdują się one w rozwijającej się i ciekawie zagospodarowanej okolicy, co bez wątpienia również jest ich ogromną zaletą. Zachęcająca jest także cena, bowiem przy trafnym wyborze dewelopera, może okazać się ona niewysoka. Szczególnie, że w Ząbkach nie brakuje mieszkań o wysokim standardzie – niezwykle efektownej i funkcjonalnej architekturze!

Nowoczesne mieszkania od dewelopera w Ząbkach

Mieszkania w Ząbkach zostały skonstruowane tak, aby mieszkańcy mogli cieszyć się słońcem – wpada do nich mnóstwo promieni słonecznych, a każdy lokal wyposażony jest w przestronny balkon, taras i loggia, które sprzyjają wypoczynkowi. Okolica również jest piękna – budynki otaczają tereny zieleni, a nawet znajduje się nowoczesny plac zabaw. Ponadto z nowym osiedlem sąsiadują liczne sklepy i inne punkty obsługowe – m.in. Biedronka i IKEA oraz znakomicie skomunikowane jest z Warszawą. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego dewelopera. W Ząbkach znajdziesz wymarzone mieszkanie, które samodzielnie zaaranżujesz!

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.