Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Mieszkania z antresolą- Legionowo

Mieszkania z antresolą

Jeszcze nie tak dawno temu antresolę można było spotkać tylko w przestronnych mieszkaniach, bądź takim, w którym występowała aranżacja loftowa. Antresola ma za zadanie powiększyć przestrzeń, jaka panuje w domu. Idealnie sprawdza się w dużych pomieszczeniach i może posłużyć jako miejsce do spania, bądź dodatkowa przestrzeń. W ostatnim czasie można jednak znaleźć antresole nawet w domach jednorodzinnych, ale czy warto jest zrezygnować z pełnego metrażu na rzecz tego udogodnienia?

Posiadasz antresolę? Poznaj jej zalety

Pierwszą, bardzo ważną zaletą jest to, że antresola nadaje nowoczesny klimat w mieszkaniu i dodatkowo wygląda bardzo efektownie.
Ułatwia integrację domowników, którzy pomimo tego, że znajdują się w innym pomieszczeniu nadal są w swoim towarzystwie
Idealnie sprawdza się jako kącik jadalny, bądź sypialniany
Przy wysokim mieszkaniu jesteśmy w stanie utworzyć dodatkowy metraż

Jakie są wady antresoli?

Powoduje szybką utratę ciepła jeśli chodzi o ogrzewanie. Górna kondygnacja będzie cieplejsza z racji, że ciepło unosi się do góry. Warto w takiej sytuacji zainwestować w ogrzewanie podłogowe.
Rozpraszające się dźwięki z dołu, które na górze bardzo dobrze słychać.
Posiadanie dzieci w domu z antresolą wiąże się z dodatkowymi zabezpieczeniami. Najlepiej, aby była zamknięta.
Nie jest możliwe urządzenie łazienki na antresoli. W wielu przypadkach nie jest możliwe postawienie ściany działowej, gdyż powstają ograniczenia w odniesieniu do obciążenia

Legionowo- najlepsze mieszkania z antresolą dla Ciebie

Jeśli potrzebujesz mieszkania i marzy Ci się antresola jesteśmy w stanie spełnić Twoje marzenie. Wystarczy tylko, że zapoznasz się z ofertą nowych mieszkań. Zapraszamy do Legionowa!

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.