Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Mieszkania Ząbki

postaw na inwesycję w mieszkanie  w Ząbkach

Nasze mieszkania są idealne dla każdego! Dla rodzin z dziećmi, dla singli, dla par bezdzietnych oraz dla starszego małżeństwa. Wszystko dzięki doskonałej funkcjonalności każdego mieszkania. Ząbki to kolejny argument przemawiający za plusem naszych lokali.

 

Idealne mieszkanie dla każdego
Oferujemy Państwu mieszkania o różnych powierzchniach. Mieszkania posiadają od 31,7 do 65,3  m², dzięki czemu zarówno rodziny wielodzietne jak i single doskonale odnajdą się w dostępnej powierzchni. Z myślą o wygodzie naszych Klientów, każda klatka posiada windę, która niewątpliwie ułatwi dostęp do mieszkania młodym mamom i ich pociechom oraz starszym osobom mającym problem ze swobodnym poruszaniem się. Ponad to, mieszkania wyposażone są w wygodne balkony, piękne tarasy oraz funkcjonalne loggie. Co więcej, aranżując mieszkania na ostatnich piętrach nasi architekci wyposażyli je w antresole, co niewątpliwie dodaje uroku oraz smaku oferowanym mieszkaniom.

 

Zamieszkaj w Ząbkach

 
Mieszkania w Ząbkach są doskonałą lokalizacją nie tylko ze względu na bliską odległość ze stolicą, ale również na dostępność zieleni na osiedlach. Nie zapominamy także o najmłodszych naszych Klientach, czyli o dzieciach. To właśnie z myślą o nich udostępniliśmy fantastyczny, a przy tym bezpieczny plac zabaw, na którym dzieciaki mogą dać ujście swojej energii, natomiast mamy zaznają chwili spokoju. Już wiele rodzin zdecydowało się właśnie na te mieszkania. Ząbki, to  doskonałe miejsce dla całej rodziny. Zapraszamy więc do skorzystania z naszych atrakcyjnych ofert. 

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.