Nowe mieszkania

Miejsce parkingowe
w Budynku nr 1
za 1 230,00 zł

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Mieszkanie najlepsze w Warszawie czy okolicach?

Nowe mieszkanie- Ząbki

 

Osiągając już odpowiedni próg dojrzałości, zazwyczaj każdy z nas, bądź większa część młodych ludzi decyduje się na kolejny krok, jakim jest zamieszkanie na swoim. Aby jednak wszystko miało jakiś sens trzeba wybrać odpowiednie miejsce, które jak  najbardziej odpowiednie. Każdy ma inne potrzeby. Jedni wolą żyć w mieście, bo mają wszędzie blisko i miejski klimat jest dla nich najbardziej sprzyjający, inni zaś chcą uciec od tłoku, zaznać nieco spokoju i cieszyć się piękną okolicą, która jest wypełniana przez zieleń…

Legionowo i Ząbki – prawie jak Warszawa?

Podobno nie jest możliwe mieć dwóch rzeczy naraz, ale ostatnimi czasy jest to błędnym określeniem. Wielu klientów szuka mieszkania, które będzie w spokojnej okolicy i jednocześnie da im szanse na dalszy rozwój. Aby mieć to pierwsze należy poszukać rozwiązania w małym mieście a to drugie… tyczy się miasta większego, ale… w jaki sposób można osiągnąć te dwie rzeczy? Wystarczy, że zamieszkasz w Legionowie albo Ząbkach. To właśnie tutaj znajdziesz piękne mieszkania, które są zawarte w naszej ofercie. Okolice te zaliczają się do bardzo urokliwych oraz spokojnych i dodatkowo są położone bardzo blisko Warszawy. Nie ma tutaj żadnego problemu, aby dostać się do stolicy, gdyż komunikacja miejska jest na bardzo wysokim poziomie.

Jakie są zalety mieszkania pod Warszawą?

Główne zalety zostały wymienione powyżej, jednak to jeszcze nie wszystko. Jeśli zdecydujesz się zamieszkać w Ząbkach to:

  • będziesz miał blisko do bardzo dobrze zaopatrzonych sklepów takich jak np.: ABC, osiedlowe, obuwnicze i wielobranżowe.

  •  markety takie jak IKEA, Makro, Praktiker, Carrefour, Biedronka także są bardzo blisko

  • 12 minutowa droga będzie Cię dzieliła od Szpitala Bródnowskiego

  • droga do McDonalda na Radzymińskiej to tylko 5 minut!

Nie pozostaje Ci nic innego, jak tylko skorzystać z naszej oferty. Zapraszamy do Ząbek!

k
podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.