Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Mieszkanie z rynku pierwotnego w Ząbkach

Podejmując decyzję o zakupie nowego mieszkania dobrze jest uprzednio zapoznać się z możliwościami, które mogą okazać się pomocne. Jedną z takich opcji jest współpraca z deweloperem. A mianowicie, deweloper to osoba prowadząca działalność gospodarczą, która ma związek z nieruchomościami oraz ich przekształcaniem.

Mieszkanie od dewelopera krok po kroku

1. Na samym początku określ swoje możliwości finansowe, bądź kredytowe. Jeżeli decydujemy się na tę drugą opcję, to w pierwszej kolejności nieunikniona będzie wizyta w banku lub u pośrednika. Określenie zdolności kredytowej znacznie ułatwi znalezienie odpowiedniego mieszkania skrojonego na miarę Twoich możliwości.


2. Kiedy już zamkniemy kwestię finansową,  możemy pokusić się o poszukanie odpowiedniej nieruchomości kierując się kryteriami, jakie sobie sami wyznaczyliśmy. Kupujący najczęściej biorą pod uwagę cenę, powierzchnię mieszkania oraz jego lokalizację i otoczenie. Następnie możemy śmiało udać się do biura sprzedaży i przyjrzeć proponowanym warunkom. Kiedy finanse zostaną już ustalone, podpisujemy umowę deweloperską i czekamy na nasze mieszkanie. Może to  potrwać nawet kilka miesięcy, gdyż deweloperzy często sprzedają jeszcze nie ukończone inwestycje.


3. W momencie, gdy budowa naszego mieszkania zostanie zakończona, kontaktujemy się z naszym deweloperem, aby móc je oficjalnie odebrać. Często odbywa się to dopiero po podpisaniu ostatecznej umowy. W tym czasie możemy upewnić się, czy wszystko, co zostało zawarte w umowie jest z zgodne z oczekiwaniami.

Ząbki- miejsce dla Ciebie

Jeżeli szukasz wymarzonego mieszkania, w Ząbkach znajdziesz wiele ofert, które z pewnością będą w stanie spełnić Twoje wszelkie oczekiwania. To miasto ma dużo więcej do zaoferowania, niż wydawałoby się na pierwszy rzut oka. Nie wierzysz? Sprawdź sam(a)!

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.