Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Mieszkaniowe podsumowanie 2016 roku

Mieszkanie marzeń - kup je w 2017 roku

Ilość oddanych do użytku mieszkań wciąż utrzymuje się na wysokim poziomie w Polsce. W ostatnich latach zdecydowanie rośnie sprzedaż lokali mieszkalnych, na co wpływ ma między innymi popularność programu MdM.

 

Wysoka sprzedaż nowych mieszkań w największych miastach

 

Analitycy rynku zwracają uwagę, że największa ilość mieszkań sprzedawana jest w dużych polskich miastach wojewódzkich. W Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście, Poznaniu, Szczecinie, Łodzi i Katowicach zostało sprzedanych ponad 60 tysięcy lokali, natomiast do oferty sprzedażowej wprowadzono niewiele mniej – niespełna 58 tysięcy. A mowa tylko o tych kilku miastach! Jeśli natomiast weźmiemy pod uwagę inne popularne lokalizacje (np. aglomerację warszawską, w której znajdują się m.in Ząbki czy Legionowo), liczby te znacznie wzrosną.

 

Plusy dla deweloperów i kupujących

 

Rosnąca sprzedaż nowych mieszkań cieszy deweloperów, ale jest dla nich także bodźcem do poszerzania oferty. Dzięki temu bogaty rynek mieszkaniowy w Polsce stwarza potencjalnym kupującym wiele możliwości wyboru. Mogą decydować zarówno o lokalizacji kupowanego mieszkania, jak i o jego rozmiarze czy układzie. Kupujący mają zatem możliwość wyboru mieszkania, które odpowiada im w największym stopniu właśnie dzięki temu, że na rynek trafia tak wiele nowych, budowanych w wysokim standardzie lokali.

 

Ząbki i Legionowo zapraszają nowych mieszkańców

 

Nowe mieszkania dostępne są w wielu atrakcyjnych lokalizacjach, do których zaliczają się także podwarszawskie miasta takie jak Ząbki czy Legionowo. Zapraszamy wszystkich tych, którzy planują zakup mieszkania w 2017 roku do zapoznania się z aktualną ofertą mieszkaniową!

 

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.