Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Mikromieszkania- Ząbki

Mały metraż jest w modzie

Jeszcze do niedawna wielkie przestrzenie wywoływały podziw, dziś coraz bardziej zachwycają małe, dobrze zagospodarowane metraże. Wbrew powszechnemu przekonaniu, nie musi się to wiązać z ograniczonym komfortem, czy brakiem swobody w aranżacji. Trend mikromieszkań wchodzi w nasze życie i podbija serca młodych Polaków dzięki swojej niezwykle przemyślanej funkcjonalności połączonej ze wspaniałym efektem wizualnym. 40m kw.- podobno tyle wystarczy do stworzenia idealnego, minimalistycznego mieszkania.

Micro living- tak właśnie nazywa się trend małych metraży. Moda ta dotarła do nas z Zachodu, a zainteresowani nią to w dużej mierze młodzi Polacy poszukujący swojego pierwszego, własnego gniazdka. Niewielki rozmiar mieszkań, a co wiąże się z tym- również ich niewielki koszt to cechy, które najbardziej trafiają do młodych.

Aranżacja małego mieszkania jest znacznie łatwiejsza niż mogłoby się to wydawać. W dobie obecnych możliwości, zagospodarowanie mieszkania w praktycznie dowolny sposób jest proste jak bułka z masłem. Otóż nie jest problemem stworzyć przestrzeń spełniającą wszelkie oczekiwania i potrzeby lokatora niezależnie od ilości metrów kw. , a właściwie to już oczywistość. Dzięki dostępnym technologiom aranżacja wnętrza to już nie utrapienie, ale czysta przyjemność.

Szeroki wybór mieszkań w Ząbkach

Ząbki to jedno z tych miejscowości, w którym znajdziesz nie tylko mieszkanie w stylu micro living, ale też o dowolnym metrażu skrojonym na miarę indywidualnych potrzeb. Z pewnością każdy znajdzie tam idealne miejsce dla siebie. Deweloper dysponuje wyjątkowo szeroką ofertą mieszkań o wysokim standardzie, w zielonej okolicy, z nowoczesnym zabudowaniem i, co ważne, w rozsądnej cenie.

Zainteresowany? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.