Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Najlepsze miejsce do mieszkania? Tylko w Ząbkach

najlepsze mieszkania w Legionowie

Dom, to nie tylko cztery ściany i dach. Dom, to coś znacznie więcej. Jest to miejsce spokoju i bezpieczeństwa całej rodziny. Każdy marzy o takim azylu, jednak nie każdy może sobie pozwolić na wielkie mieszkanie w centrum Warszawy. Gdzie zatem szukać swojego miejsca na ziemi? Jest miejsce,w  którym z pewnością każdy się odnajdzie. Mieszkania oferowane przez nas w Ząbkach powstały z myślą o polskich rodzinach szukających bezpiecznej przystani. A dlaczego warto zdecydować się na tą lokalizację? Odpowiedź jest prosta!


Rodzina na swoim


Aby zadbać o swoją rodzinę nie musisz zadłużać się na wiele lat. Rodzinny dom możesz stworzyć bez większych nakładów finansowych, a wszystko dzięki dogodnej lokalizacji. Mieszkania dostępne w Ząbkach to inwestycja opłacalna dla rodzin, gdyż za lokal o dużym metrażu płacisz mniej, niż za małe mieszkanie w stolicy. Jest to główny argument przeważający za kupnem mieszkania w Ząbkach. Jednak nie tylko lokalizacja jest dogodna. Warto wspomnieć także o walorach samych mieszkań, a jest ich trochę.

Postaw na mieszkanie w Ząbkach

Bloki mieszkalne wyposażone są we wspólny garaż podziemny. Co więcej, lokale upiększone zostały przestronnymi loggiami, wygodnymi balkonami oraz funkcjonalnymi tarasami. Warto również wspomnieć, że metraże na ostatnich piętrach posiadają antresole tworzące niezwykły i oryginalny klimat mieszkań. Atrakcyjności lokalom dodaje umiejscowiony obok bezpieczny plac zabaw, w którym najmłodsi aktywnie spędzą czas pod okiem zrelaksowanych rodziców. Inwestycja w mieszkanie znajdujące się w Ząbkach, to start na lepsze życie dla Twojej rodziny. Przekonaj się sam, jak łatwo możesz stać się właścicielem mieszkania.

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.