Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Najlepsze miejsce do mieszkania? Ząbki!

Mieszkanie w Ząbkach dla każdego

Żyjąc w ciągłym biegu marzymy o miejscu, gdzie można złapać krótki oddech. Niestety, na taki oddech raczej nie można liczyć w wielkiej, głośnej i zimnej Warszawie. Dobrym rozwiązaniem jest zatem kupno mieszkania w Ząbkach. Dlaczego? Zaraz się dowiesz.

 

Mieszkanie w Ząbkach? Dlaczego nie!

 

Decydując się na  lokum pod Warszawą, nie musisz rezygnować ze swojej pracy w stolicy. Nie ma także konieczności wywracania całego życia do góry nogami, gdyż Ząbki dzieli od stolicy niespełna ponad 10 km. Bez korków i policji znajdziesz się w kilkanaście minut u celu podróży. Co jeszcze stoi za mieszkaniem w Ząbkach? Cena! Codziennie niskie ceny za piękne i nowe mieszkanie pod Warszawą, to główny powód, dla którego już wiele osób zdecydowało się na przeprowadzkę. Jeżeli więc i Ty chcesz zamieszkać w przestronnym lokalu za sporo niższą kwotę niż warszawskie ceny – zapoznaj się z naszą ofertą. Jeżeli jednak wolisz mieszkać w mniejszym metrażu za wyższą cenę trudno – mamy nadzieję, że kiedyś  do nas wrócisz.

 

Znajdź swoje mieszkanie w Ząbkach

Wybór naszych mieszkań jest tak duży, że  z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Wolisz 29-metrową przytulną kawalerkę? Czy może duże i przestronne mieszkanie, które dzięki swoim 72 metrom pomieści każdą liczną rodzinę? Wybór należy do Ciebie, a do nas dbałość o Twój komfort. A o to nie będzie trudne, gdyż za mieszkaniami w Ząbkach stoją najlepsi architekci, niezwykle kreatywni projektanci oraz niesamowicie uzdolnieni fachowcy. Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą!

 

 

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.