Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Nowe mieszkania, nowe możliwości - tylko Ząbki

kawalerki i mieszkania w Ząbkach

Ząbki to malownicze miasto znajdujące się w niedalekiej odległości od Warszawy. Dzięki dogodnej komunikacji, dojazd do stolicy nie zajmuje wiele czasu. Jest to szczególnie atrakcyjne rozwiązanie dla osób, które wiążą swoją naukę oraz karierę zawodową z tym właśnie miastem. Atrakcyjna lokalizacja to tylko jedna z zalet zamieszkania w tej miejscowości. Dlaczego jeszcze warto spędzić resztę życia właśnie tu?

 

 

Praktyczny spokój

 

Głównym powodem do zamieszkania w Ząbkach są nowe lokale mieszkalne, które spełnią oczekiwania zarówno singli jak i rodzin wielodzietnych. Koncepcja na budowę mieszkań powstała wskutek pracy nad poszukiwaniem kompromisu pomiędzy spokojem,  a dostępem do wszelkiego rodzaju usług. Ten kompromis udało się uzyskać dzięki nowym mieszkaniom w Ząbkach. Nie trudno się więc dziwić, że  inwestorzy decydujący się na zakup lokalu właśnie tu.

 

 

Nowoczesność i funkcjonalność

 

Nowopowstałe lokale od początku cieszą się dużym zainteresowaniem. Wszystko dzięki atrakcyjnym mieszkaniom wyposażonym we wspólny garaż podziemny. Warto również wspomnieć, iż budynki wielorodzinne składają się z pięciu kondygnacji, a na ostatnich piętrach zostały zaprojektowane mieszkania z antresolami, co nadaje mieszkaniom niebanalny klimat.

 

 

Plac zabaw na nudę

 

Aranżując nasze osiedle nie zapomnieliśmy o najmłodszych lokatorach. Wisienką na torcie jest kolorowy a zarazem bezpieczny plac zabaw, który niewątpliwie ucieszy wszystkich mieszkańców osiedla. Jak więc widać, inwestycja w nowe mieszkanie znajdujące się w Ząbkach to wydatek, który się opłaca, gdyż lokujesz pieniądze z myślą o przyszłości swojej rodziny.

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.