Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Nowe mieszkania Warszawa czy okolice?

Mieszkanie w Legionowie dla każdego

Wielu młodych ludzi na progu dorosłości staje przed tym dylematem. Gdzie zamieszkać? Nowe mieszkanie w Warszawie kusi możliwościami, ale niestety odpycha ceną. Czy da się jakoś wybrnąć z tej sytuacji?

 


Prawie jak mieszkanie w WarszawiePodobno nie da się zjeść ciastko i mieć ciastko... a jednak! Tak samo możesz zamieszkać 20 minut od centrum Warszawy i zaoszczędzić nawet dwukrotnie na zakupie mieszkania! Wszystkie zalety mieszkania w stolicy w połączeniu z cichą i zieloną okolicą, brakiem korków oraz niskimi cenami. Oto co mają Ci do zaoferowania Ząbki i Legionowo – miasta, w których znajdziesz nasze piękne mieszkania, a wraz z nimi...Zalety mieszkania pod WarszawąO kilku zaletach wspomnieliśmy już wyżej, ale to nie wszystko! Mieszkając w Ząbkach:

- masz blisko siebie dobrze zaopatrzone sklepy, między innymi sieciowe ABC, wielobranżowe, osiedlowe, a nawet Deichmann!
- wciąż rzut beretem do wielkich marketów takich jak IKEA (11 minut), Makro (10 minut), Praktiker (9 minut), Carrefour (12 minut), Biedronka (14 minut), itd.
- tylko 12 minut do Szpitala Bródnowskiego,
- zaledwie 5 minut do McDonalda na Radzymińskiej!Nie inaczej jest w Legionowie. Mieszkając tu:- masz Biedronkę, Kaufland, Lidl, OBI i wiele innych sklepów pod nosem, do tego McDonald i sporo punktów gastronomicznych i restauracyjnych – w razie nie cierpiącej zwłoki potrzeby obiadowej ;)
- wystarczy 13 minut samochodem i jesteś nad Jeziorem Zegrzyńskim.
- w pół godziny jesteś w największym Centrum Handlowym w Warszawie, czyli w Arkadii,
-nie zapominajmy o wspaniałym i klimatycznym targowisku przy ul. Sobieskiego, w którym znajdziesz produkty takiej jakości, o której Warszawa może tylko pomarzyć :)


Mieszkając pod Warszawą żyjesz blisko kojącej i uspokajającej przyrody, a z dala od wielkomiejskiego zgiełku. A o poranku nie musisz się martwić porannymi korkami, a po pracy wracasz do domu wcześniej niż niejeden pracujący w Centrum mieszkaniec Mokotowa. Czego chcieć więcej?Jeśli zastanawiasz się nad zakupem mieszkania, Warszawa nie jest jedynym wyjściem. Okoliczne miasta obfitują w nowo wybudowane mieszkania, które możesz zakupić tanio i do tego z dofinansowaniami z MdM. Dowiedz się więcej! Skontaktuj się z nami: biuro@wisniewscy.info.pl

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.