Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Nowe mieszkanie w Legionowie czeka na Ciebie

najlepsze mieszkania w Legionowie

Legionowo to idealna lokalizacja dla osób wiążących swoją przyszłość edukacyjną i zawodową w Warszawie. Dlaczego? Dojazd do stolicy nie zajmuje długiego czasu. Jeżeli po drodze nie trafisz na korki i policję, droga do celu zajmie Ci około pół godziny. Jest to znacznie krótszy czas niż przebicie się z jednego krańca miasta na drugi. Po co więc spędzać pół życia w korkach, skoro jest inne rozwiązanie? Rozwiązaniem jest zakup nowego mieszkania w Legionowie. I to nie tylko z pobudek czasowych, ale także ekonomicznych. Zakup używanego, niewielkiego mieszkania w stolicy przewyższa wartość nowego lokalu mieszkalnego w Legionowie. Za tym idą również koszty utrzymania mieszkania. Wnioski nasuwają się same.


Wszędzie dobrze, ale w Legionowie najlepiej


Jeżeli jeszcze nie zdecydowałeś się na zakup własnego M, z pewnością przekonają Cię do tego nasze,  a raczej mieszkalne argumenty. Jednym z nich jest różnorodność dostępnych metraży, dzięki czemu zarówno rodziny wielodzietne, jak i single znajdą dla siebie swój wymarzony kąt. Uroku nowym mieszkaniom oferowanym przez nas dodają antresole znajdujące się w mieszkaniach na najwyższych piętrach. Ponad to, okazałe balkony, przestronne tarasy czy wygodne loggie także nadają wyjątkowości i oryginalności temu miejscu. Jednak, zadbaliśmy także o naszych najmłodszych Klientów projektując kolorowy, a za razem bezpieczny plac zabaw. Przekonaj się sam, że inwestując w nowe mieszkania znajdujące się Legionowie zyskujesz swoje miejsce na ziemi!

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.