Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Nowe mieszkanie Ząbki

Szukasz miejsca, które pozwoli Ci na odpoczynek i jednocześnie umożliwi korzystanie z miejskich Piękne mieszkania w Ząbkach

 
 
Własne mieszkanie, to spełnienie marzeń chyba każdego. Każdy z nas marzy o własnym kącie, w którym może odpocząć po ciężkim dniu, napić się gorącej kawy, czy zjeść posiłek z rodziną. O takie marzenia warto zawalczyć. Teraz są one na wyciągnięcie ręki. Jak? Wystarczy zdecydować się na nowe mieszkanie w Ząbkach. 
 
 
 
Dlaczego warto zamieszkać w Ząbkach?
 
 
Ząbki są bardzo dogodną lokalizacją do zamieszkania. To właśnie tu istnieje szeroki dostęp do kultury, rozrywki oraz tak ważnej edukacji. Miasto, w którym łatwo się zakochać znajduje się około 10 km od centrum Warszawy. Doskonałe połączenie ze stolicą, to wygodne rozwiązanie dla osób wiążących swoją przyszłość edukacyjną i zawodową z Warszawą. Co więcej, malownicza okolica Ząbek zachęca do pozostania tu na zawsze. Kto raz tu przyjechał, nigdy nie żałował, a wiele z tych osób pozostało tu na zawsze, aby dać początek nowemu życiu. 
 
 
 
Zbuduj bezpieczną przystań dla swojej rodziny
 
 
 
Jeżeli chcesz zapewnić bezpieczeństwo oraz komfort swojej rodzinie wybierz nowe mieszkanie – Ząbki to doskonałe miejsce ku temu. W mieszkaniach, które oferujemy, znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz. Budynki wielorodzinne posiadają pięć kondygnacji. Na ostatnich piętrach powstały lokale z antresolami, które cieszą się niemałą atrakcyjnością. Każda klatka schodowa wyposażona została w windę zjeżdżającą także na poziom garażu. Zadbaliśmy o możliwość wspólnie spędzonego czasu rodzinnego, dlatego nowe mieszkania Ząbki, to także  domowe lokale posiadające funkcjonalne loggie, przestronne balkony oraz piękne tarasy. Chcesz wiedzieć więcej lub osobiście przekonać się o wyjątkowości naszych mieszkań? Zatem nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dziś. Nowe mieszkania Ząbki zapraszają.  
 

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.