Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Nowoczesne mieszkania w Ząbkach

Młodzi ludzie poszukują mieszkań z nowoczesnymi rozwiązaniami. Pragną praktycznego startu w dorosłe miejsce oraz miejsca, w którym będzie mieszkało im się komfortowo. Dotyczy to zarówno singli, jak i młodych małżeństw tudzież rodziców. Wszyscy szukają spokojnego lokum, często z dala od centrum miast. Nowe mieszkania w Ząbkach spełniają te wymagania oraz mają znacznie więcej do zaoferowania – m.in. przystępne ceny, nowoczesne budownictwo i doskonałą lokalizację!

Nowe mieszkania w Ząbkach – idealne dla młodego pokolenia

Mieszkania w Ząbkach uwzględniają nowe trendy w mieszkalnictwie, m.in. aneks kuchenny zamiast wydzielonego pomieszczenia kuchennego. W lokalach nie brakuje przestrzeni oraz atrakcyjnie rozplanowanych pokoi, które można dowolnie zagospodarować – np. małą przestrzeń zamienić w garderobę. Ogromną zaletą nowych mieszkań w Ząbkach jest możliwość znalezienie idealnego lokalu pod względem metrażu. Obecność terenów zieleni, usprawniona komunikacja oraz punkty usługowe i sklepy w pobliżu również są wielkim atutem. Wisienką na torcie jest niewysoka cena, adekwatna do rozmiaru i standardu mieszkania. Warto także zwrócić uwagę na takie elementy jak windy, garaże, balkony, tarasy, loggia...

W Ząbkach nie brakuje nowoczesnych mieszkań, który spełniają potrzeby i oczekiwania młodych ludzi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego dewelopera, w której bez wątpienia znajdziesz interesujące lokale mieszkalne.

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.