Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Piękne i tanie mieszkanie. Legionowo to najlepsza oferta

kawalerki dla młodych w Legionowie

Nie jest łatwo podjąć decyzję na lata, jaką jest kupno mieszkania. W obecnych czasach młode małżeństwa, które dopiero co startują w życie, szukają idealnego mieszkania. Takie własne cztery kąty powinny być nie tylko zadbane i starannie wykończone, ale także powinny odznaczać się rozsądną ceną. Kwestie finansowe są bardzo istotne dla młodych małżeństw, dlatego zamiast wybierać mieszkanie w starej  kamienicy w centrum Warszawy, lepiej zdecydować się na kupno pięknego, nowego mieszkania w Legionowie.

 

 

Tanie mieszkanie? Legionowo idealnym wyborem

 
 

Istnieje kilka solidnych argumentów przeważającym za mieszkaniem w Legionowie. Przede wszystkim w naszej ofercie znajdą Państwo mieszkania o metrażu od 39 do 84 m², dzięki czemu każda rodzina znajdzie dla siebie odpowiedni metraż. Co więcej, dojazd do centrum stolicy nie jest żadnym problemem, gdyż kierowcy mogą korzystać  z trzech pasów ruchu w każdym kierunku na Moście Północnym. Poza tym nieopodal naszej inwestycji znajduje się Szybka Kolej Miejska.

 

 

Twoje własne cztery kąty

 

Jeżeli szukasz miejsca dla siebie i swojej rodziny, ta najlepszym wyborem jest nasze tanie mieszkanie. Legionowo to zaś doskonała lokalizacja pod każdym względem. Otoczenie zieleni daje  spokój, jakiego nie znajdziesz w wielkich miastach. Jednak mieszkając tu nie tracisz dostępu do edukacji, kultury czy wszelkich usług. Tanie mieszkanie Legionowo to oferta dla każdego i na każdą kieszeń. Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły.

 

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.