Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Piękne mieszkania w przystępnej cenie - Ząbki

Tanie rozwiązanie mieszkania

Aby znaleźć tanie mieszkanie i w dodatku takie, które nie przekroczy planowanego budżetu… trzeba sobie powiedzieć, że nie jest to łatwe zadanie. Nie ma jednak rzeczy niemożliwych. Być może jesteś osobą, która ma marzy, by mieszkać w małej okolicy i dodatkowo mieć blisko do większego miasta? Coś takiego jest możliwe, jeśli oczywiście zamieszkasz w Ząbkach. Będziesz miał do czynienia ze spokojną okolicą i dodatkowo nie będziesz musiał przebyć dalekiej drogi, by dojechać do pracy.

 

Odpowiedni rozkład mieszkania to radość z użytkowania

 

Jeśli chcemy zakupić mieszkanie w niskiej cenie warto jest zwrócić uwagę na różmne kwestie, jakim jest rozmieszczenie. Dużo tańsze są mieszkania, które nie posiadają oddzielnej kuchni a są wzbogacone w aneks kuchenny. Nadaje to przestronności i odpowiedniego charakteru. Niewielką wadą jest na przykład to, że nasi goście będą mieli do wglądu całą sytuację, jaka ma miejsce w kuchni, łącznie z zobaczeniem tego, co gotujemy. Dodatkowo hałas podczas gotowania będzie dość wyraźnie słyszalny. Istnieją jednak takie osoby, którym to nie przeszkadza, więc jeśli w przyszłości planowalibyście sprzedać mieszkanie z aneksem będziecie mieć otwarte pole, gdyż wielu kupujących szuka właśnie takiego rozwiązania.

 

Wysoka jakość i rozsądna cena

 

Wszelkie mieszkania, które oferujemy w Ząbkach, są bardzo wysokiej jaości. Osiedla są także wyposażone w podziemne garaże, które są dużym udogodnieniem dla kierowców. Każdy budynek posiada także windę, którą można dotrzeć nawet do najniższej części budynku, zaś ostatnie piętra w budynkach posiadają mieszkania z antresolami. Nie zapomnieliśmy jednak o pozostałych mieszkaniach, które wyposażyliśmy w loggie, tarasy oraz balkony. Nawet niska cena daje ogrom możliwości. Zapraszamy do Ząbek!

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.