Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Podmiejskie zacisze, czyli mieszkania w Ząbkach

znajdź mieszkanie w Ząbkach dla swojej rodziny

Zależy Ci na komforcie oraz wygodzie, nie mniej jednak nie masz zbyt wiele czasu na poszukiwanie mieszkania? Dzięki naszemu portalowy szybko i sprawnie odnajdziesz wymarzone gniazdko. Nowe mieszkania w Ząbkach przeznaczone są zarówno dla rodzin z dziećmi jak i par bezdzietnych. W naszych lokalach odnajdziesz wszystko to czego potrzebujesz: komfort,przestrzeń, funkcjonalność.


Dlaczego Ząbki?


Naszą inwestycję cechuje idealna lokalizacja. Budynki usytuowane są na terenach zielonych. Stąd także jest niezwykle blisko do Warszawy. Tuż przy osiedlu występują przystanki autobusów miejskich 145 oraz 199, a także przewoźników prywatnych i lokalnej linii miejskiej. Dzięki tym udogodnieniom z łatwością będą się mogli Państwo poruszać do szkoły, pracy, czy też uczelni znajdującej się w stolicy.


Urozmaicenia dla dzieci

Decydując się na tanie cztery kąty w Ząbkach uszczęśliwicie tym samym swoje pociechy. Tuż obok budynków powstał bezpieczny oraz kolorowy plac zabaw, który z pewnością przypadnie do gustu najmłodszym pociechom.

Aranżacja wnętrz


Większe lokale oraz male kawalerki dostępne Ząbkach dają swobodę również w projektowaniu wnętrz. Sami mogą Państwo zdecydować ile chcą mieć pokoi oraz jak ma być usytuowana kuchnia -samodzielnie, czy w aneksie? Architekturę mieszkań w Ząbkach urozmaicają przestronne loggie, tarasy oraz balkony.Mieszkania spełniają wymogi rządowego programu „Mieszkanie dla Młodych”

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.