Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Polacy chętnie kupują mieszkania od deweloperów

Deweloper Ząbki - sprawdź ofertę nowych mieszkań

Dane statystyczne pokazują jasno, że w Polsce zainteresowanie nowymi mieszkaniami jest znacznie wyższe niż w większości pozostałych europejskich państw. Skąd ta popularność mieszkań od deweloperów?

Około 1/4 mieszkań kupionych w Europie w 2015 roku pochodziła z biur sprzedaży deweloperów. Jednakże w Polsce ułamek ten jest znacznie wyższy – zgodnie z danymi Eurostat jest to ok. 44,1%. O czym to świadczy? Na podstawie takich danych można wysnuć kilka wniosków:

  • rynek mieszkań w Polsce nie jest nasycony – wciąż powstają nowe inwestycje, a oferowane przez deweloperów mieszkania rozchodzą się w mgnieniu oka;

  • Polacy chętnie kupują nowe mieszkania od dewelopera – mają zaufanie do tej formy zakupu i dostrzegają w niej wiele dobrych stron;

  • rynek budownictwa mieszkaniowego przeżywa w ostatnich latach prawdziwy boom – Polacy wzbogacają się i chętnie kupują nowe mieszkania, a skoro jest popyt, jest też i podaż;

  • Polacy coraz bardziej cenią sobie wysoki standard i nowoczesne budownictwo – dlatego częściej wybierają nowe mieszkanie zamiast mieszkania z drugiej ręki.

 

Ząbki, Legionowo – nowe mieszkania w dobrej lokalizacji

 

Wśród najpopularniejszych lokalizacji znajdują się miejscowości należące do dużych aglomeracji miejskich, jak np. Ząbki czy Legionowo. Mieszkania w tych miastach cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego wciąż realizowane są tutaj nowe inwestycje mieszkaniowe. Mieszkalnictwo to branża, która z pewnością nie zwolni przez następnych kilka lat, co z pewnością jest korzystne zarówno dla deweloperów, jak i dla przyszłych właścicieli, gdyż mogą liczyć na szeroki wybór i atrakcyjne propozycje.

 

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.