Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Postanowienie na 2017 rok: nowe mieszkanie!

W 2017 roku kup nowe mieszkanie w Ząbkach

Pierwsze dni stycznia są czasem spisywania noworocznych postanowień. Zastanawiamy się wtedy nad tym, co chcielibyśmy osiągnąć we właśnie rozpoczętym roku, w jakich sferach naszego życia chcemy dokonać zmian i jak sprawić, żeby ten rok okazał się lepszy od poprzedniego. Jest to czas pewnego podsumowania dotychczasowych osiągnięć i wyznaczania nowych celów. Czy jednym z nich jest przeprowadzka do nowego mieszkania?

 

Nowe mieszkanie – nowy etap w życiu

 

Przeprowadzka jest zawsze ogromną życiową zmianą. Nawet jeśli nie wyprowadzamy się daleko, a jedynie w ramach tej samej miejscowości, zaczynamy zupełnie nowy etap i mamy okazję ułożyć sobie pewne elementy życia na nowo. Wyprowadzka do innego miasta wiąże się natomiast ze zmianami na wielu płaszczyznach – często łączy się także ze zmianą pracy, poznaniem nowych ludzi, zmianą stylu życia itd. Jeśli rok 2016 przebiegł Ci w poczuciu, że powinieneś zmienić mieszkanie, nadejście nowego roku jest świetną okazją, by podjąć taką decyzję i zacząć dążyć do realizacji tego celu. Pierwszy krok: wybór lokalizacji!

 

Ząbki – nowe, atrakcyjne mieszkania

 

Choć możliwości masz nieograniczone, to oczywiście będziesz się kierował pewnymi kryteriami przy wyborze miejsca, do którego się przeprowadzisz. Na pewno zwrócisz uwagę na bezpieczeństwo okolicy, standard budynku, możliwości komunikacyjne (dojazd do pracy, szkoły, centrum miasta). Być może zdecydujesz się na zakup jednego z pięknych, nowych mieszkań w Ząbkach? Jeśli tak, to z pewnością nie będziesz żałował, a 2017 rok będzie czasem wielkich, pozytywnych zmian. W nowym roku życzymy Ci zatem odwagi do podjęcia tej decyzji!

 

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.