Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Powody, dla których warto zamieszkać w Wołominie!

Coraz częściej słyszymy o dezurbanizacji – wyprowadzaniu się mieszkańców dużych miast poza ich granice, do mniejszych miejscowości. Wielu warszawiaków pragnie życia w spokojniejszej okolicy, z dala od hałaśliwego centrum Polski, gdzie spokojnie wytchną od zgiełku miasta i oddadzą się przyjemnościom. Z miesiąca na miesiąc przybywa mieszkańców m.in. w Wołominie – nie tylko za sprawą spokojnej lokalizacji, ale i tanich, atrakcyjnych mieszkań. Jeśli nigdy nie myślałeś o przeprowadzce do tej miejscowości, w poniższym artykule znajdziesz wiele powodów, dla których warto zamieszkać w Wołominie.

Tanie i nowe mieszkania w Wołominie

Rynek mieszkaniowy w Wołominie jest doprawdy rozmaity. Niezależnie na jakim piętrze pragniesz zamieszkać, ilu pokoi potrzebujesz i czy szukasz mieszkania z aneksem kuchennym – tutaj bez wątpienia znajdziesz wymarzony lokal. Nowe mieszkania w Wołominie charakteryzują się nie tylko różnorodnością, ale i doskonałą lokalizacją. Inwestycja znajduje się w cichej okolicy, pełnej ścieżek rowerowych oraz natury. Nieopodal znajdują się również przedszkola i szkoły, punkty usługowe oraz centra handlowe, a także przystanki autobusowe, dzięki którym bez trudu dostaniesz się do stolicy. Nie można przejść obojętnie i obok nowoczesnego budownictwa, które nie tylko cieszy oczy estetyką, ale jest także niezwykle praktyczne – w budynkach znajdują się przestronne windy.

Powodów, dla których warto zamieszkać w Wołominie jest całe mnóstwo. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego dewelopera – tutaj znajdziesz mieszkanie ze swoich snów!

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.