Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Przytulne gniazdko w Legionowie

najlepsze mieszkania w Legionowie

Jesteśmy pewni, iż przy wyborze nowego domu, lokalizacja to kluczowy aspekt. Szybkie oraz sprawne połączenia ze stolicą to z pewnością ogromna zaleta zamieszkania na naszym osiedlu w Legionowie. Nowe mieszkania w tym mieście są przestronne, komfortowe, funkcjonalne oraz nowoczesne. Każde z mieszkań tworzyliśmy z najwyższej jakości materiałów. Dodatkowym atutem są przestronne loggie, tarasy oraz balkony, dzięki nim Twoje tanie mieszkanie w Legionowie stanie się jeszcze piękniejsze. W trosce o bezpieczeństwo oraz dobrą zabawę pociech na osiedlu powstał plac zabaw oraz przedszkole.

 

 

Kawalerka czy duże mieszkanie?

 
 

Wielkość ma znacznie także przy wyborze nowego lokalu. W naszej ofercie odnajdziecie liczne mieszkania. Sami zdecydujecie jak dużego wnętrza potrzebujecie oraz jaka ma być kuchnia- samodzielna, czy w aneksie.Uprzednio przed zakupem możesz dokładnie obejrzeć mieszkanie oraz zdecydować, na którym piętrze chcesz mieszkać. Istnieje także możliwość samodzielnej aranżacji wnętrz. Ty decydujesz ile chcesz mieć pokoi. Już od wielu lat działamy w branży budowlanej. Dlatego też każdy z naszych budynków wykonany jest z materiałów, który posiada niezbędne atesty techniczne. U nas odnajdziecie najwyższej jakości mieszkania oraz konkurencyjne ceny. Nasi doradcy dokonają wszelkich starań, aby wybór nowego gniazdka w Legionowie stał się prosty i przyjemny. Z nami odnajdziecie dom swych marzeń!

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.