Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Przytulne i nowe mieszkania w Ząbkach dla całej rodziny

najlepsze mieszkania w Ząbkach

1. Ząbki to miejscowość, która błyskawicznie się rozwija. Świadczy o tym chociażby liczba budynków, które tu powstają – zarówno mieszkalnych, jak i przeznaczonych do użytku publicznego. Drugim dowodem na dynamiczny rozwój miasta są powstające w szybkim tempie drogi – zarówno wewnętrzne, jak i łączące miasto z innymi miejscowościami.

2.Nowe mieszkania w Ząbkach są wybudowane i wykończone w wysokim standardzie, dzięki czemu są niezwykle komfortowe. Zastosowane rozwiązania są nowoczesne i dopasowane do potrzeb młodych ludzi. Dlatego też lokale mieszkalne w Ząbkach są ciekawą alternatywą, którą rozważają ludzie zakładający rodziny. Ok. 30% mieszkańców miasta wprowadziło się tam w ciągu ostatnich 10 lat, a to najlepszy dowód na to, jak atrakcyjnym stały się miejscem.

3. Ząbki są świetnie skomunikowane z Warszawą, co ułatwia życie mieszkańcom i stwarza im wiele możliwości rozwoju. Jest to ważne zwłaszcza z punktu widzenia osób, które z Warszawą wiążą swoją przyszłość zawodową lub chcą zdobyć tam wykształcenie. Mieszkanie w Ząbkach, a pracowanie w Warszawie to często wykorzystywany system, który świetnie się sprawdza. Mieszka się bowiem w miejscu oddalonym nieco od wielkomiejskiego szumu i lepiej przystosowanym np. do wychowywania dzieci pod względem bezpieczeństwa i komfortu, natomiast pracuje się w dużym mieście, w którym ma się wiele atrakcyjnych możliwości.

4. Ząbki są miejscowością o kameralnym klimacie, a mimo to z bezproblemowym dostępem do rozrywek, kultury i najnowszych rozwiązań technologicznych. Mają w sobie część uroku małego miasta – są położone w otoczeniu przyrody i w pewnym oddaleniu od warszawskiego hałasu. Z drugiej jednak strony mieszkanie na ternie  Ząbek nie oznacza odcięcia od świata – wręcz przeciwnie, ich mieszkańcy korzystają ze wszystkich możliwości, które oferuje stolica.

 

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.