Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Przywitaj Nowy Rok w Legionowie

Mieszkanie w Legionowie dla każdego

 

Nie masz jeszcze planów na sylwestra w Legionowie? Możesz powitać Nowy Rok razem z innymi mieszkańcami tego miasta. Mieszkanie w Legionowie nie ogranicza się bowiem do codziennego życia, głównie na trasie praca-dom. Trzeba też znaleźć czas na zabawę, a miasto stwarza do tego okazję, organizując wspólną sylwestrową noc.

 

Sylwestrowa zabawa w Legionowie

 

W ubiegłych latach sylwester w Legionowie odbywał się na rynku miejskim. W zeszłym roku natomiast imprezę przeniesiono do Parku Zdrowia. Ubiegłoroczne powitanie Nowego Roku, finansowane ze środków Urzędu Miasta, było pełne atrakcji. Od 21:00 można było bawić się przy muzyce dobieranej przez DJ-a, o północy w niebo wystrzeliły fajerwerki, a każdy mieszkaniec Legionowa uczestniczący w zabawie otrzymał symboliczną lampkę szampana. Park był przepięknie, świątecznie udekorowany, co dodatkowo wpływało na niezwykły nastrój tej nocy.

 

Jak będzie w tym roku? O tym wszyscy chętni na wspólną sylwestrową zabawę mieszkańcy Legionowa będą się mogli przekonać już lada dzień. Mamy nadzieję, że sylwester będzie udany i pomoże zintegrować ze sobą mieszkańców miasta.

 

Nowy Rok – nowi mieszkańcy Legionowa?

 

Legionowski sylwester ominie rzecz jasna tych, którzy mieszkanie w Legionowie mają dopiero w planach, jednak sam fakt organizacji takiej corocznej imprezy z pewnością jest dodatkowym argumentem za tym, że warto przenieść się do tego miasta na stałe. Liczymy na to, że w przyszłym roku będzie nas jeszcze więcej - że kolejne osoby w noworocznych postanowieniach zawrą punkt „kupić mieszkanie w Legionowie", po czym z satysfakcją go odhaczą.

 

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.