Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Rodzinne mieszkania czekają na Ciebie w Legionowie

najlepsze mieszkania w LegionowieCoraz więcej osób decyduje się na zakup własnego mieszkania. Własne mieszkanie daje przede wszystkim poczucie stabilizacji. Co więcej, mamy mieszkanie pod pełną kontrolą. Najważniejszą zaletą kupna mieszkania jest sam fakt jego posiadania. Najczęściej stanowi to najważniejszą inwestycję w życiu. Nowe mieszkania w Legionowie dadzą Ci poczucie bezpieczeństwa i niezależności. To również majątek, który można zostawić dzieciom w spadku. Niestety, wielu rodzin nie stać na kupno własnego mieszkania. Wtedy większość z nich decyduje się na zaciągnięcie kredytu hipotecznego. Należy wtedy posiadać pozytywną historię, a także zdolność kredytową. Trzeba też dysponować wkładem własnym. Do tej pory wynosił on 5 procent, jednak od 1 stycznia banki będą wymagać dwukrotnie większych oszczędności. Przy kupnie nowego mieszkania należy także pokryć koszty notariusza, wpisu do hipoteki czy też prowizję.

 

 

Dlaczego warto nabyć mieszkanie w Legionowie?

 

Jeśli interesuje nas nowe lokale mieszkalne na terenie Legionowa i chcemy skorzystać z kredytu, musimy pamiętać, że jest to zobowiązanie na wiele lat. Raty takiego kredytu mogą stanowić duże obciążenie naszego budżetu. Warto wcześniej mieć zgromadzone oszczędności, które pozwolą na uporanie się z trudną sytuacją. Dlatego warto również zainteresować się takimi produktami, jak: polisa na życie, wypadek, utrata pracy bądź niezdolność do pracy. Interesują Was nowe mieszkania znajdujące się w Legionowie? Z pewnością wiecie już, że jest to doskonała lokalizacja i świetne miejsce do życia. Blisko do Warszawy – to zaledwie 22 kilometry od centrum stolicy. Co więcej, Legionowo jest doskonale skomunikowane z Warszawą. Leży na szlakach komunikacyjnych, które łączą Warszawę z Gdańskiem oraz Pojezierzem Mazurskim. Zaledwie 7 kilometrów dzieli Legionowo od Zalewu Zegrzyńskiego, które jest niezwykle popularnym miejscem wypoczynku mieszkańców Warszawy i okolic. Nowe mieszkania w Legionowie to idealne rozwiązanie zarówno dla młodej rodziny, jak i dla tych, którzy szukają dużych mieszkań i miejsca, gdzie ich pociechy mogłyby się wychowywać. Jeśli jesteście zainteresowani, zapraszamy do kontaktu.

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.