Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Rodzinne mieszkanie w Legionowie

mieszkanie w Legionowie

Budowa domu to duża inwestycja. Nierzadko związana z ogromem wyrzeczeń, szarpaniem nerwów i przede wszystkim dużymi kosztami. Czy istniej sposób na własne miejsce na ziemi, które możemy mieć od ręki? Owszem! Odpowiedzią jest mieszkanie w Legionowie.


Własne cztery kąty w Legionowie...


Któż o nich nie marzy... Postaraj się zatem, aby marzenie stało się rzeczywistością i zrealizuj je. To wcale nie jest takie trudne. W Legionowie masz szeroki wybór mieszkań. 39m²? Proszę bardzo. 84m²? Nie ma sprawy. Różnorodny metraż lokali na naszym osiedlu, to doskonała inwestycja na lata. Zarówno każdy singiel jak i liczna rodzina znajdzie dla siebie kawałek swojego miejsca w tak dogodnej lokalizacji. Masz dzieci? Gratulujemy! Dla nich także coś przygotowaliśmy, bo czym byłoby doskonałe osiedle bez kolorowego placu zabaw?


Wybierz mieszkanie w Legionowie i zaufaj nam


Działamy na rynku od wielu lat. Wznieśliśmy kilka świetnych budynków, w których wiele rodzin znalazło swoje szczęście i azyl. Chcesz do nich dołączyć? Zatem skontaktuj się  z nami i umów na wizytę. Chętnie pokażemy Ci, co tam chowamy dla naszych Klientów. Do naszych nowoczesnych wnętrz wykorzystaliśmy najwyższej jakości materiały, najlepsze pomysły architektów i mnóstwo serca. Chyba nikt nie jest się w stanie temu oprzeć. Jeżeli masz inne zdanie na ten temat – przyjdź. Jednak ostrzegamy, że urokowi naszych mieszkań jeszcze nikt się nie oparł. Zatem decyzja należy do Ciebie :)

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.