Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Święty Mikołaj nie ominie Ząbek!

Święta w Ząbkach co roku są magiczne

Przygotowania do świąt trwają – przystrajamy mieszkania, planujemy wigilijne potrawy, pieczemy pierniczki, robimy pierwsze świąteczne zakupy... Do świąt przygotowuje się także Święty Mikołaj i jego pomocnicy – produkcja prezentów trwa, sanie przechodzą coroczną konserwację, a renifery już trenują, chcąc poprawić kondycję przed czekającą ich długą podróżą przez cały świat. Najtrudniejsze zadanie tkwi jednak w kwestiach logistycznych – jak zaplanować wigilijny wieczór, by wszyscy otrzymali prezenty o których marzą, bez ryzyka, że ktoś zostanie ominięty? Tym prawdopodobnie zajmuje się cały oddział mikołajowych pomocników.

 

Czy Święty Mikołaj trafi do każdego mieszkania w Ząbkach?

 

Na szczęście mamy pewność, że do wszystkich mieszkańców Ząbek prezenty z pewnością dotrą na czas! Dlaczego? Dlatego, że do tej pory nigdy nie zdarzyło się, by Mikołaj zapomniał o odwiedzeniu któregokolwiek mieszkania w Ząbkach. Co więcej, znajdują się one na samym szczycie listy miejsc do odwiedzenia! To miasto doskonale wie, co znaczą święta. Magiczna świąteczna atmosfera panuje tu od początku grudnia, objawiając się w barwnie udekorowanych ulicach, budynkach, sklepach, a nawet oknach prywatnych mieszkań, w organizowanych imprezach mikołajkowych, świątecznych zbiórkach i akcjach charytatywnych, kiermaszach prezentów świątecznych, konkursach plastycznych i na najpiękniej udekorowaną choinkę oraz w całej masie innych przedsięwzięć i aktywności. Jak Święty Mikołaj mógłby ominąć tak aktywnie świętujące miasto?

 

Mamy nadzieję, że magia świąt będzie panowała w grudniu w każdym domu i mieszkaniu w Ząbkach oraz że tegoroczne Boże Narodzenie będzie dla wszystkich mieszkańców miasta wyjątkowe, rodzinne i ciepłe. A teraz pora wracać do świątecznych przygotowań!

 

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.