Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Szukasz mieszkania w Ząbkach? Ta oferta jest dla Ciebie

najlepsze mieszkania w Ząbkach

Zakup mieszkania poza Warszawą z reguły oznacza nie tylko niższą cenę, ale także większy metraż, dlatego nad tego rodzaju inwestycją poważnie zastanawia się coraz więcej małżeństw chcących wraz z powiększeniem rodziny zyskać dodatkową przestrzeń. Faktem jest, że trend zakupu mieszkań choćby w Ząbkach wzrasta. Dzieje się tak, gdyż za wartość małej kawalerki w Warszawie można kupić mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach, Wołominie czy Legionowie. Dodatkowy pokój jest silnym argumentem, a do tego w przypadku tych miejscowości podróż do stolicy, gdzie najczęściej pracują młodzi ludzie, trwa parędziesiąt minut.


Dobra komunikacja, to podstawa!


Mieszkanie poza Warszawą wcale nie musi być uciążliwe dla osób dojeżdżających do niej do pracy lub szkoły. Biorąc pod uwagę fakt posiadania samochodu, to bez korków i policji już w ciągu 20 minut możemy znaleźć się u celu. Zaś dla niezmotoryzowanych osób rozwiązaniem jest transport publiczny w Ząbkach doskonale skomunikowany z centrum stolicy.


Dlaczego warto zamieszkać w Ząbkach?Nasze osiedla powstały z myślą o rodzinach wielodzietnych, jak i o singlach. Różnorodny wybór metraży lokali, sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nowoczesne budownictwo, wysoki standard nie tylko estetyczny ale również bezpieczeństwa podnosi atrakcyjność mieszkań. Przekonaj się sam, jak łatwo można zostać właścicielem nowego mieszkania w Ząbkach!

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.