Nowa inwestycja

Nowe mieszkania

Nowe mieszkania

WYSZUKAJ MIESZKANIE

Szukasz mieszkania w Ząbkach? Zyskaj je szybko bezpośrednio

mieszkania w Ząbkach

Dlaczego własne mieszkanie jest dla nas tak istotne? Przede wszystkim jest to nasza oaza spokoju i przystań bezpieczeństwa. Nic więc dziwnego, że każdy marzy o swoim własnym miejscu. Wydawać mogłoby się, że ta chęć posiadania jest zarezerwowana wyłącznie dla osób obracających sporą gotówką – nic bardziej mylnego! W Ząbkach powstały nowe mieszkania, które są dostępne na każą kieszeń. Różnorodność metraży sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zatem nie tylko duże, tradycyjne rodziny, ale także single cieniący sobie swoją niezależność z pewnością odnajdą w Ząbkach swoje mieszkanie.


O wyższości dewelopera nad prywatnym sprzedającym


Kupując swoje własne cztery kąty, niejednokrotnie stajemy przed dylematem : zakupić mieszkanie bezpośrednio od dewelopera czy od prywatnego kupca. Faktem jest, że zakupując mieszkanie od przypadkowej osoby, narażamy się, a raczej nasze pieniądze, na różnego rodzaju oszustwa. Sprzedający może przed nami zataić wszelkie mankamenty lokalu, nie poinformować rzetelnie o różnego rodzaju usterkach, a co gorsza, mogą zataić wszelkie zadłużenia. A jak jest z kupnem mieszkania u dewelopera? Istniejemy na rynku od wielu lat, zatem jesteśmy wiarygodni w oczach potencjalnych Klientów. A poza uczciwością oferujemy także mieszkania nie tylko piękne, ale i funkcjonalne ulokowane na bezpiecznym osiedlu w towarzystwie kolorowego placu zabaw dla dzieci.

Jeżeli więc marzysz właśnie o takim mieszkaniu, gdzie spotka Cię jedynie spokój i bezpieczeństwo, skorzystaj z naszej oferty i zyskaj mieszkanie w Ząbkach bezpośrednio od dewelopera. Czekamy na kontakt!

podaj swój numer. oddzwonimy w kilka sekund!
x
+48Administratorem danych jest W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. z siedzibą przy ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin. Podanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J. w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub mailowo), właściwych ze względu na świadczenie usługi czy realizację inwestycji. Przypominamy, że przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: W.W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY SP.J., ul. Sikorskiego 1C/1, 05-200 Wołomin z dopiskiem „Dane Osobowe”.

Masz pytania dotyczące naszych inwestycji?
Wypełnij formularz, a nasz doradca się z Tobą skontaktuje.